Mersin

Zen, tüm öğrencileri otogar, havaalanı ve belirlenmiş noktalarda karşılıyor

Zen Kız Öğrenci Yurdu, kayıt yaptırsın veya yaptırmasın ayırt etmeden başvuru yapan tüm öğrencileri Mersin’de bulundukları otogar, gar ya da havaalanında karşılıyor. Zen Kız Öğrenci Yurdu yöneticilerinden Ezgi Tunçak, “Biz ZEN ailesi olarak kendimizi sizin yerinize koyuyor; biz güvenilir olmanın mutluluğunu yaşarken, size de güvenmenin huzurunu yaşatmak için büyük bir özenle ça

Zen, tüm öğrencileri otogar, havaalanı ve belirlenmiş noktalarda karşılıyor

12 Ağustos 2017 11:58
-A

+A

 
Mersin’de yabancılık çekmeyeceksiniz!
 
 
LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından, öğrencilerin yurt arayışı da başladı. Hem öğrencilerin hem de ailelerin tercihi; konforun yanında güvenilir, temiz yurttan yana. Mersin’de hizmete giren; Zen Kız Öğrenci Yurdu, bu konuda oldukça iddialı.
Zen Kız Öğrenci Yurdu yöneticilerinden Ezgi Tunçak, yurt hakkında bilgiler verdi.
Tunçak, “Aile sıcaklığı”, “Evinizin konforu” gibi iddialı sözlerin sadece bir slogan olarak kalmadığını dile getirdi.
 
“HEYECANLA YOLA ÇIKTIK”
Ezgi Tunçak, Zen Kız Öğrenci Yurdunun misyonunu ve vizyonunu şöyle anlattı:
“Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, laiklik ve cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, topluma faydalı bireyler yetiştiren, gelişen dünya koşullarına uyum sağlayabilen, evrensel değerleri benimsemiş, bilgi ve becerilerini ülkemiz yararına kullanan,  yaşamın her alanında gelişen teknolojilere ayak uyduran, üretken ve bilimsel yeterliliğe sahip ailesine ve toplumu faydalı bireylere ev sahipliği etmek.
ZEN Kız Öğrenci Yurdu, geleceğimiz olan siz öğrencilerimize hizmet edecek olmanın heyecanıyla yola çıkan firmamızda, modern bir ortamda çalışmak isteyen tüm arkadaşların başvurularını bekliyoruz. Güler yüzlü hizmet ve seviyeli ilgi ile sizlere eksiksiz imkânlar sunmayı hedefliyoruz. Dileğimiz, evinizdeki rahatlığı ve huzuru aratmayan otel konforunda hep en güzelini yaşatmak olacaktır. Yüzünüzdeki güven ve gülümseme bizlerin mutluluğu olacaktır.

 
BİZE UĞRAYIP BİR ÇAYIMIZI İÇİN
Tunçak, ZEN’i merak eden öğrencilerin, Mersin’e gelişinde bulunduğu ulaşım merkezinden aramları halinde karşıladıklarını belirterek, “Sizleri bulunduğunuz noktadan alıp ZEN’i tanıtmaktan büyük memnuniyet duyacağız. Bu tanıtım sırasında dilerseniz normalde çok az kimsenin merak edip görmek isteyeceği yemekhanemiz ve teknik alanlarımızı da görebilirsiniz. Bu sayede aslında ZEN binasının sağlıklı işlemesini sağlayan alt yapıya ne kadar önem verip özenle koruduğumuza da şahit olabilirsiniz.
ZEN insana değer veren bambaşka bir dünya. ZEN’i ZEN yapan değerlerin hepsini bu yazıya sığdırmamız mümkün değil. O yüzden lütfen bizi aramaktan çekinmeyin, merak ettiklerinizi sorup öğrenin, kampüse geldiğinizde bize uğrayıp bir çayımızı için. Ama ne olursa olsun lütfen öğrencinizin yaşayacağı yerin seçimini yaparken yukarıdaki konuları göz önünde bulundurun. ZEN’e gelin; hem öğrencimiz üniversite hayatı boyunca rahat etsin, hem siz rahat edin, gözünüz arkada kalmasın.”

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku