Mersin

Yükselgüngör: Türkiye yeni bir döneme girmiştir

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Mezitli Belediyesi Meclis Üyesi Hakan Yükselgüngör, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın partilerinin başına geçmesi ile Türkiye'nin yeni bir döneme girdiğini belirtti.

Yükselgüngör: Türkiye yeni bir döneme girmiştir

24 Mayıs 2017 09:06
-A

+A


Yükselgüngör, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden AK Parti Genel Başkanı olduğu Ankara'da yapılan 3. Olağanüstü Büyük Kongreyi değerlendirdi. 
Kongrede tek aday olarak yer alan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1414 oyla 3 yıl sonra yeniden genel başkan olarak seçildiğini hatırlatan, Yükselgüngör,  partilerinin yeni ve çok daha büyük reformları hayata geçireceğini vurguladı.
Recep Tayyip Erdoğan'ın gelişi ile hasretin vuslata döndüğünü anlatan Yükselgüngör şöyle devam etti: "Partimiz Pazar günü çok güzel bir bayram yaşadı.  998 günlük hasret bitti. Bizler ülkemizin gelişmesi için kapı kapı dolaşarak çalışmaya devam edeceğiz. Kronik sorunlara çözüm üretmek için çaba göstereceğiz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da iş, siyasi, ekonomik ve sosyal konularda çoklu reformlarla halkımıza hizmet edeceğiz."
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku