Gündem

YILMAZ TEZCAN'DAN SİNEMA KAMPINA ZİYARET

Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, Mersin’in Silifke ilçesindeki Fatih Sultan Mehmet Gençlik Kampı’ndaki sinema kampını etti.

YILMAZ TEZCAN'DAN SİNEMA KAMPINA ZİYARET

12 Ağustos 2017 10:23
-A

+A


Tezcan, Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğünce düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir tarafındaki üniversite ile lise son sınıftaki 142 öğrencinin yer almış olduğu “sinema Kampında gençlerle bir araya geldi.
Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban Güneş’in de yer aldığı ziyarette konuşan Tezcan, yönetmen Yunus Nihat Özcan, senaryo hocası Gülin Tokat, oyuncu hocası Asuman Bora, yapımcı ve organizatör Ahmet Okur ve kampa katılan gençlerle sohbet etti.
Tezcan, “Doğu ve Güneydoğu’da sorun çeken, tramvaya uğrayan gençlerimizi Gençlik ve Spor Bakanlığımız, Silifke’deki bu kamplarımıza getirdiler ve ağırladılar. Gerek Doğu’da, gerekse İç Anadolu’da hayatında denizi görmemiş, ayak parmağını Akdeniz’in bu mavi sularına değdirmemiş gençlerimiz, çocuklarımız var. Bu kamplar onlar için olumlu bir fırsat oluyor” dedi.
 
        “SANATIN VE SANATÇIMIZIN HERZAMAN YANINDAYIZ”
Sanatın ve sanatçının her zaman yanlarında olduklarını ve desteklediklerini vurgulayan Tezcan,”Biz müdürümüzle, bakanlığımızla sizlere her türlü desteği sağlama noktasında yanınızda olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Buraya her türlü görüşten gençlerimiz gelebilir. Meslek liseleri, fen liseleri ve imam hatip liselerinde okuyan gençlerimiz, sanat içerikli faaliyette bulunan gençlerimiz buradan faydalanıyorlar. Bundan sonrasında da etkinliklerin daha da yaygınlaştırılarak, destekleyerek sürdürülmesi noktasında elimizden gelen desteği sağlayacağız.”dedi.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 468 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku