Siyaset

Tüzün: Ülkemiz yeni bir atılım dönemine girdi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz Belediye Meclis Üyesi Hasan Tüzün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partilerinin başına geçmesi ile birlikte Türkiye'nin yeni bir atılım dönemine girdiğini belirtti.

Tüzün: Ülkemiz yeni bir atılım dönemine girdi

23 Mayıs 2017 14:21
-A

+A

 
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Anayasa değişikliğinin ardından 998 gün sonra yuvasına döndüğünü ifade eden Tüzün, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 3. Olağanüstü büyük kongremizle birlikte tekrardan yuvasına, evine ve partisine gelişi tabandan tavana teşkilatımızın her bir kademesinde büyük bir sevinç ve coşku ile karşılanmıştır" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yuvaya dönmesi ile ülkenin yeni bir atılım dönemine girdiğini vurgulayan Tüzün şöyle devam etti:
"Değişimlerin ve reformların olacağı bu dönemde bizler de partimizin verdiği görevleri layıkıyla yerine getirmek için çaba göstereceğiz. Sorumluluklarımız gün geçtikçe artmaktadır. 16 Nisan’da milletimizden almış olduğumuz reform ve değişim mesajını 2019’a kadar en hızlı şekilde yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın."
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku