Mersin

TISİAD’DAN VALİ SU’YA ZİYARET

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nevaf Kılıç ve Yönetim Kurulu üyeleri Vali Ali İhsan Su’yu ziyaret etti.

TISİAD’DAN VALİ SU’YA ZİYARET

24 Temmuz 2017 16:54
-A

+A


Hayırlı olsun ziyaretleri süren Mersin Valisi Ali İhsan Su’ya Türkiye-Irak Sanayicileri Başkanı Nevaf Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyarete gitti.

Sahil Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Su, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, dernek çalışmaları hakkında Başkan Kılıç’tan bilgi aldı ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirmeyi planladıkları çalışmalarda başarılar diledi. Başkan Kılıç, “Uzun zamandır valimizi makamında ziyaret etmek istiyorduk bugüne kısmet oldu. Kendisinin Mersin için güzel şeyler yapacağından eminiz. Gerçekleştirmeyi planladığımız çalışmalardan bahsettik başarılar diledi. Bizde kendisine yeni görevinde başarılar diliyor, Mersin için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Ayrıca Başkan Kılıç, 15-19 Ağustos 2017 tarihleri arasında Duhok Valisi Başkanlığı'nda getirecekleri işadamı heyetini Mersin Valiliği Başkanlığı'nda ve liderliğinde ağırlayacaklarını ve onun için Vali Su'dan destek olma sözü aldıklarını vurguladı.
TISİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nevaf Kılıç’ın ise Vali Ali İhsan Su’ya hayırlı olsun dileklerini sunmasıyla devam eden ziyaret bir süre sohbet edilmesinin ardından sona erdi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku