Ak Parti

TARSUS YENİ BİR HASTANEYE KAVUŞACAK

ARTIK TARSUSA YENİ HASTANE YAPILMASI İÇİN İHALEYE ÇIKILIYOR TARSUS YENİ BİR HASTANEYE KAVUŞACAK DURMAK YOK HİZMETE DEVAM HEDEF 2019 AK BELEDİYECİLİK

TARSUS YENİ BİR HASTANEYE  KAVUŞACAK

17 Kasım 2017 16:41
-A

+A

2011 yılından beri yeni bir devlet hastane yapılmasına karşı çıkan, dönemin Tarsus belediye başkanı Burhanettin Kocamazın 6 yıl geciktirip Tarsusluları eski hastaneye mahkum etmesinden sonra işte şimdi ortasından yol geçireceğiz dediği fakat ortasından yol geçirmediği, 82 evler mahallesindeki arsaya şimdi 600 yataklı yeni devlet hastanesi yapılması projesi ile ihaleye çıktı. 2017/564142 ilan numarası ile EKAP'ta yayınlanan "Mersin İli Tarsus İlçesi 600 Yataklı Devlet Hastanesi Yapım İşi" ilanı ile duyurulurken, ihale Ankara'da 15 Aralık 2017 Salı Günü saat 10.30 Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Müsteşarlık binasında gerçekleşecek.

İnşallah ihalesi yapıldıktan sonra yapımına başlayacak olan devlet hastanesi en kısa süre içerisinde bitirilip modern yeni bir devlet hastanesini Tarsusluların hizmetine sunacağız. Tarsuslulara hayırlı uğurlu olsun, Tarsus ta yaşayan vatandaşlarımız en güzel hizmetlere layıktır inşallah bundan sonrasında Tarsus’a hizmetlerimiz devam edecektir.

AK PARTİ TARSUS İLÇE BAŞKANI
İBRAHİM GÜL
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku