CHP

TAHİROĞLU’NDAN DÖVENCİ’YE TAM DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi’ İl Başkanlığı kongresinde sona yaklaşılırken saflarda belli olmaya başladı. CHP Yenişehir ilçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, seçim yarışında Başkan Adaylarından Serhat Servet Dövenci’ye destek vereceklerini açıkladı.

TAHİROĞLU’NDAN DÖVENCİ’YE TAM DESTEK

5 Ocak 2018 11:41
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi’nde İl Kongresine sayılı günler kaldı. İl Başkanlığı için partinin önde gelen isimleri adaylıklarını açıklarken, saflarda yavaş yavaş belli olmaya başladı. CHP Yenişehir ilçe Başkanı Tayar Tahiroğlu seçim sürecinde Başkan Adaylarından Serhat Servet Dövenci’yi destekleyeceğini kamuoyu ile paylaşırken, il kongresi sonrası kazananın CHP olması temennisinde bulundu. Tahiroğlu, siyasi yaşamı boyunca yakından tanıdığı Dövenci’nin ise bu görevi layıkı ile yerine getireceğine ve parti disiplinine bağlı kalacağından şüphesinin olmadığını söyledi.
 
İSİMLER GEÇİCİ CHP KALICIDIR
Cumhuriyet Halk Partisi’nde il ve ilçe kongrelerinin bir demokrasi dersi şeklinde geçtiğini ve başkanlık sürecinin bir bayrak yarışı olduğunu da söyleyen CHP’li Tahiroğlu, “Bizler bu partide görev alan ve bu görevi zamanı geldiğinde bir başka arkadaşımıza teslim edecek olan kişileriz. Onun için bizler geçici partimiz ilelebet kalıcıdır. Bu bağlamda ülkemizin ve kentimizin de içinde bulunduğu kritik ortamda önemli bir sürece giriyoruz. Bu süreçte partimizin hem genelde hem de yerelde iktidar olabilmesi için tecrübeli kadrolara ihtiyaç vardır. Ben bu süreçte yakınen tanıdığım sayın adaylarımızdan Dövenci’nin bu görevin üstesinden geleceğine inancım sonsuzdur” dedi.

Başkan Tahiroğlu ayrıca seçim sürecinde adaylığını açıklayan tüm isimlere de başarı temennisinde bulundu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku