Mersin

SON SÖZÜMÜZ YİNE ‘ADALET’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eski Adanalıoğlu Belediye Başkanı Eczacı M.Kasım Canbolat, ‘adalet’ yürüyüşünün son noktası olan İstanbul-Maltepe sahili’ne Mezitli’den kalkacak olan araçla katılacaklarını ve son sözlerinin yine ‘adalet’ olduğunu belirtti.

SON SÖZÜMÜZ YİNE ‘ADALET’

7 Temmuz 2017 09:49
-A

+A


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eski Adanalıoğlu  Belediye Başkanı  Eczacı M.Kasım Canbolat, ‘adalet’ yürüyüşünün son noktası olan İstanbul-Maltepe sahili’ne Mezitli’den kalkacak olan araçla katılacaklarını ve son sözlerinin yine ‘adalet’ olduğunu belirtti.
                                         

“HERŞEY ÜLKEMİZDE ADALET SAĞLAMAK İÇİN”
 
Günlerce ‘adalet’ için yürüdüklerini ve asla pes etmediklerini kaydeden Canbolat, “Bizim amacımız ülkemize adalet getirmek. Bizi engellenmeye, susturmaya çalışsalar da asla bu meşakatli yoldan geri dönmedik. Herşey ülkemizde adalet sağlamak için. Diğer kişilere bunu hala anlatamıyoruz. Adaletsizliğe alışmış veya göz yuman insanlara bunu anlatmakta zor zaten” dedi. Canbolat, tüm Mersin'lileri Mersin İl Başkanlığı bünyesinde İstanbul'da ki mitinge davet etti.
 
TÜRKİYE’YE YOL, KÖPRÜ DEĞİL ADALET LAZIM!
 
Türkiye’de ihtiyacımız olmayan her şeyin varolduğunu ama hala adaletin gelmediğini sözlerine ekleyen Canbolat, son yürüyüş için şöyle konuştu; “Türkiye’ye yol, köprü veya başka şeyler değil ‘adalet’ lazım. Adalet’in olmadığı bir ülkenin sonu nereye gider? Sonu ya savaş ya da ölüm. Bizim derdimiz adaletli bir ülke de yaşamak. Bunun için Mersin’den yola çıkıp ilk gün olduğu gibi son günde ‘adalet’ için yürüyeceğiz. Sonuna kadar her zaman ‘adalet’ diyeceğiz”
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku