Mersin

SİLİFKE ROTARY KURULDU

Silifke Rotary Kulübü’nün açılışı, Mersin Rotary Kulübü Başkanı Serdar Vetem’in de katılımıyla düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

SİLİFKE ROTARY KURULDU

10 Ocak 2018 09:14
-A

+A

Mersin Rotary Kulübü Başkanı Serdar Vetem, Silifke Rotary Kulübünün açılışına katıldı. Yoğun bir katılımın sağlandığı açılış birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Mersin Rotary Kulübü Başkanı Serdar Vetem açılışta yaptığı konuşmada Rotary ailesinin çok büyük bir kitle olduğuna dikkat çekerek, “Bugün günlerden Rotary. Ben öncelikle Silifke Rotary’i kurma görevini bize verdikleri Guvernörüm Serdar ÜNLÜ'ye  teşekkür ediyorum. Ayrıca Guvernör özel temsilcimiz Rtn Serhan Antalyalı 6 aydır ince ince yaptıği çalışmada benim bildiğim; resmi olmayan  15 toplantı, telefon görüşmeleri, mailler. Bu uzun yol da çok emek veridi . Kendisine şahsım ve Kulübüm adına teşekkür ederim. Biz Rotary Kulübüne gönül verdik ve siz sevgili üyelerimiz karşılıksız olarak sevginizi veren cesur insanlarsınız. Bugüne kadar bir çok proje geliştirdik. Bir çoğuna güzel imzalarımızı attık, bir çoğu da hala altına atılacak olan Rotary üyelerinin imzalarını beklemekte. Ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi olacak herşey. Silifke Rotary’de aramıza katıldığına göre ve bu görevi layıkıyla yapacaklarına inandığımıza göre, yeniden hayırlı uğurlu olsun diyorum. Umarım hep birlikte güzel işler yapmaya devam edeceğiz” dedi.
 
BAŞKAN VETEM’DEN TEŞEKKÜR​
Silifke Rotary Kulübü’nün kurulmasında katkısı olan herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmeyen Başkan Vetem, “Mersin Rotary kulubu olarak guruluyuz, mutluyuz. 06.01.2018  cumartesi günü silifke rotary kulübünün kuruluş balosunu gerçekleştirdik. Guvernörümüz Serdar&Nilüfer Ünlü, geçmiş dönem guvernörlerimiz, bölge görevlilerimiz, guvernör yardımcıları, Adana kulupleri,karadeniz ereğli rotary kulubu, safronbolu rotary kulubu, mersin rotary kulupleriyle toplam 230 kişi olarak gerçekleştirdik.Bizleri bu özel gecemizde yalnız bırakmadığınız için sonsuz tesekkür ederiz. Guvernör özel temsilcimiz Serhan Antalyalı ya bizlere Silifke Rotary kulubunu kazandırdığı için emeklerinden dolayı çok tesekkür ederiz” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 593 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 665 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku