Mersin

Silifke Belediyesi'nden çocuklara havuz keyfi

Silifke Belediyesi’nin, yaz tatiline gitme imkânı bulamayan ve yüzme bilmeyen çocuklara yönelik hayata geçirdiği “Haydi Çocuklar Havuza” projesi, çocukların ve ailelerin büyük beğenisini topladı.

Silifke Belediyesi'nden çocuklara havuz keyfi

9 Haziran 2017 10:22
-A

+A


Silifke Belediyesi ve Sil-Bel-Der işbirliğiyle Temmuz ve Ağustos aylarında Kapalı Pazar Yeri yanındaki Cumhuriyet Tören Alanı'nda açılacak olan yüzme havuzuna kayıtlar sürüyor.
7-13 yaş arası çocukların kayıt yaptırabileceği yüzme havuzu için aileler ayrıntılı bilgiye 444 69 20 - 0531 686 29 30 numaralı telefonlardan ulaşabilirler.

“ÇOCUKLARIMIZA GÜZEL BİR TATİL HEDİYESİ OLDU”

Çocukların sokaklardan edinilebilecek zararlı alışkanlıklardan korunmalarına yardımcı olmak, fiziksel ve ruhsal yönden gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla böyle bir çalışma yaptıklarını açıklayan Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Çocuklarımızın ücretsiz ve hijyen şartlarına uygun havuzlarda, uzman eğitmenler eşliğinde yüzme dersi almasına olanak sağladık. Bu proje ile yaz aylarında hem serinlemek, hem sportif faaliyetlerle meşgul olmak ve güzel bir yaz tatili geçirmek isteyen Silifkeli çocuklarımızın yoğun ilgisi ile karşılaştık.
Daha havuz yapılmadan bile kayıt yaptıran çocukların sevinci gözlerinden okunuyor. ‘Haydi Çocuklar Havuza’ projesi, çocukların yanı sıra ailelerin de büyük beğenisini topluyor. İnşallah ileriki dönemlerde kent genelindeki bu eksikliği gidermiş olacağız. Bütün çocuklarımızı bu güzel mini tatile bekliyoruz” dedi.

BAŞKAN TURGUT’A TEŞEKKÜR ETTİLER

Çocuklarına, güvenilir ve sağlıklı koşullarda eğlenceli vakit geçirme imkânı sağladığı için Belediye Başkanı Mustafa Turgut’a teşekkür eden aileler, bu tür hizmetlerin her yıl devam etmesini isteyerek, Başkan Turgut’a hizmetlerinde başarılar dilediler.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku