Mersin

Silifke Belediyesi’nden 300 aileye 135 ton odun yardımı

Silifke Belediyesi ilçe genelinde başlattığı ihtiyaç sahibi ailelere odun dağıtımını sürdürüyor. Dağıtımın tamamlanmasıyla yaklaşık 300 aileye 135 ton odun yardımı yapılmış olacak.

Silifke Belediyesi’nden 300 aileye 135 ton odun yardımı

8 Aralık 2017 11:26
-A

+A

Her yıl 300 öğrenci ailesine nakdi yardım imkânı sağlayan Silifke Belediyesi, evde bakım hizmeti ve engelli-yaşlı taşıma hizmetlerinin yanı sıra 300 aileye 135 ton odun yardımı gerçekleştirerek, kış günlerinde ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

BAŞKAN TURGUT, “HER ZAMAN HALKIMIZIN YANINDAYIZ”
Vatandaşın her ihtiyacında yanında olan Silifke Belediyesi, soğuk kış şartlarında da ihtiyaç sahibi aileleri ısıtacak yardımlara devam ediyor. Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Kış sezonunda bizden talepte bulunan ve durumları tespit edilen ailelerimize toplamda 135 ton odun yardımı yapıyoruz. Sosyal Yardım İşleri birimimizde görevli arkadaşlar, bu ailelerle ilgili gerekli incelemelerini ve çalışmalarını yapıyorlar. İmkânlarımız ölçüsünde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Böylece ırmak kenarları, parklar ve şehir içinde temizliği yapılan, ağaç budanması ve benzeri çalışmalarda elde edilen odunları da en faydalı şekilde değerlendirmiş oluyoruz. Her zaman halkımızın hizmetinde ve onların yanındayız. Hiçbir vatandaşımız yalnız değildir. Kırsal da ve merkezde her bir vatandaşımızın talebi ve sıkıntısı bizim önceliğimiz olmuştur. Bundan sonra da olmaya devam edecektir” dedi.

“BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN SİLİFKE BELEDİYEMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Soğuk geçen bu kış günlerinde kendilerine yakacak yardımında bulunan Silifke Belediyesi’ne teşekkür eden ihtiyaç sahibi aileler, “Havalar çok soğuk ve yakacak konusunda büyük zorluk çekiyoruz. Hava şartları çok kötü gidiyor. Bir gün yağmur yağıyor bir gün şiddetli rüzgâr esiyor. Böyle bir zamanda bir nebzede olsa imdadımıza yetişen ve yardımlarını esirgemeyen belediyemize ve başkanımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştular.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 593 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku