CHP

SAĞLAR: ''RTE'NİN İSTİFASINI BEKLİYORUM''

SAĞLAR: “BUNLAR HALA BURADA DURUYORSA NE DEMOKRASİ NE HUKUK GEÇERLİ DEĞİLDİR, İŞLERİ VARSA YOKSA DEVLETİ SOYMAKTIR! RTE’NİN İSTİFASINI BEKLİYORUM!

SAĞLAR: ''RTE'NİN İSTİFASINI BEKLİYORUM''

29 Kasım 2017 14:44
-A

+A

CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın ‘belgeler gerçekse istifa edeceğim’ sözüne karşılık olarak çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Sağlar açıklamasında şunları ifade etti, “Bu yapılan açıklama son derece önemli bir açıklamadır. Belgeli, bilgili ve belgelerin tamamıda kaynaklarından oluşmuş. Fazla bir söz söylenmeyecek derece de gerçeklik üzerinde durulacak bir şey. Bundan sonra Recep Tayip Erdoğan’ nın ne zaman istifa edeceğini hep birlikte göreceğiz. Verdiği sözünü tutacak mı merak ediyorum ama tutmayacaktır. Kasımpaşalı tarafı tutarsa istifa eder herhalde. İstifasını bekliyorum. Söylenecek tek şey bu. Yalandır, belge sahtedir diyorlar. Bundan gerçek belge yok. Şaşkınlık içerisindeler. Yalanları ortaya çıktı çünkü. Bunlar hala burada duruyorsa ne demokrasi ne hukuk bunlar için geçerli değildir. Varsa yoksa devleti soymaktır. Bunları artık devlet başında tutmayacaklardır” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 571 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 650 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku