Mersin

Pamuk’tan Gazeteciler Cemiyetine iade-i ziyaret

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, göreve başladığı zaman kendisine başarılar dilemek üzere ziyarette bulunan Gazeteciler Cemiyetine iade-ziyaret yaptı. Başkan Pamuk, Mersin Gazeteciler Cemiyet binasında Cemiyet Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.

Pamuk’tan Gazeteciler Cemiyetine iade-i ziyaret

19 Ağustos 2017 10:45
-A

+A

 
Ziyaret sırasında konuşan Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Ünal; ‘Ülkenin en kalabalık ve şehrin merkezini oluşturması nedeniyle zorlukların olduğu bir ilçede, hem Kaymakamlık hem de Belediye Başkanlığı görevini birlikte üstlendiniz. Ama geldiğiniz günden bugüne yoğun bir çalışma temposu içinde olduğunuzu ve bu zorlukların üstesinden geldiğinizi görüyoruz. Size çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Cemiyetimize iade-i ziyaretiniz nedeniyle teşekkür ediyorum.’ Dedi.
 
Gazeteciler Cemiyeti ziyareti sırasında konuşan Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk; ‘Basının hizmetlerdeki eksiklikleri gündeme getirmesi ile bir tür kamuoyu adına denetim görevi. ve yapılan hizmetleri halka aktarma anlamında da iletişim görevleri yerine getiren önemli bir yapı olduğunu görüyoruz. 23 yıldır sürdürdüğüm Kamu hizmetim sırasında Basın Mensupları ile hep iyi ilişkiler içerisinde oldum.Mersin Basını ile de Mersin yararı doğrultusunda hizmetlerimiz vesilesi ile iyi ilişkiler içinde olacağımıza inanıyorum. Mersin Gazeteciler Cemiyetine gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyorum’ dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku