Mersin

Özturan: Gençlerimizin başarısı geleceğimiz için önemli

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan, gençlerin başarısının gelecekleri için önemli olduğunu belirtti. Özturan üniversiteye girişte önemli bir basamak olan LYS'de gençlere başarılar diledi.

Özturan: Gençlerimizin başarısı geleceğimiz için önemli

8 Haziran 2017 11:24
-A

+A


Özturan, 10-18 Haziran tarihleri arasında yapılacak Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) öncesi bir mesaj yayınladı.
Hükümetlerinin eğitim alanında Türkiye genelinde ve Mersin'de  önemli yatırımlar yaptığını vurgulayan Özturan, bunun eğitime verdikleri önemi göstermesi açısından önemli olduğunu söyledi.  Gençlerin eğitimi açısında iyi bir üniversite kazanmalarının önemli olduğunu anlatan Özturan şöyle devam etti:
Gençlerimiz yıl boyun harcadıkları emeklerinin karşılığını alacağı ana geldi. Öğrencilerimiz bir yıldır bu sınavlar için çalışıyor ter döküyor, umarım bütün öğrencilerimiz çalışmalarının karşılığını fazlasıyla alarak başta milletimize ve Mersinimize faydalı bireyler olma yolunda bir adım daha atarlar. LYS sınavlarına girecek öğrencilerimize başarılar diler, kendilerine yıl boyunca çalışmalarında yardımcı olan öğretmenlerini, hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan anne ve babalarına teşekkür ediyorum."
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 637 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku