Mersin

Özturan: “On Bir Ayın Sultanı'na kavuşmanın huzurunu yaşıyoruz”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan, On Bir Ayın Sultanı'na kavuşmanın huzurunu yaşadıklarını belirtti.

Özturan: “On Bir Ayın Sultanı'na kavuşmanın huzurunu yaşıyoruz”

25 Mayıs 2017 14:09
-A

+A

 
 
Özturan yayınladığı mesajda; İslam alemi tarafından büyük özlemle beklenen Ramazan ayının tüm bereketiyle yüreklere mutluluk ve manevi coşkular getirmesi temennisinde bulundu.
İslam alemi olarak on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'e kavuşmanın tarifsiz mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Özturan "Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayı sosyal hayatta huzur, dayanışma ve kaynaşmalara vesile olmaktadır. Dini ve insani duyguların daha da yoğunlaştığı, maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı ve mükâfatlarının sınırsız olarak verildiği bu mübarek ayı iyi ve güzel davranışları artırarak en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekmektedir" dedi.
"Bu ayda insanlar tuttukları oruçlarla hem bedenlerinin şükrünü yapmış, hem de aç ve yoksulların halini daha iyi anlamış olurlar" diyen Özturan, "Bu nedenle Ramazan paylaşma ve dayanışmaya vesile olan bir aydır. Sevginin, kardeşliğin, paylaşmanın ve barışın adı olan Ramazan ayında ülkemizde huzurun ve kardeşliğin daha da güçlenmesini diler, bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi'ni içinde bulunduran Ramazan ayının şehrimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ederim" ifadesini kullandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku