Mersin

Özturan: “19 Mayıs milli uyanışın en önemli sembolüdür”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan, 19 Mayıs'ın milli uyanışın en önemli sembolü olduğunu belirtti.

Özturan: “19 Mayıs milli uyanışın en önemli sembolüdür”

18 Mayıs 2017 09:30
-A

+A

  
AK Parti Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda; 19 Mayıs 1919'un kurtuluş mücadelesinin başladığı gün olduğunu hatırlattı.
Genç Türkiye'nin temellerinin 98 yıl önce bugün atıldığı vurgulayan Özturan, ülkenin geleceğinin de kendisini her anlamda iyi yetiştirmiş gençler tarafından şekillendirileceğini kaydetti.
Hükümetlerinin gençlerin eğitimi ve donanımı için büyük yatırımlar yaptığını anlatan Özturan, "Ecdadımıza layık gençlerin yetişmesi için elimizden geleni yapmanın gayreti içindeyiz. Çünkü biliyoruz ki bu yüzyıl; güçlü ve büyüyen ekonomisiyle, Türkiye'nin yüzyılı olacaktır. Gençlerden geleceğe umutla bakmalarını istiyoruz" dedi.
Bu duygu ve düşüncelerle, gençler başta olmak üzere herkesin 19 Mayıs Atatürk'ün Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlayan Özturan, İstiklal mücadelesinin bütün kahramanlarını rahmet, şükran ve minnetle andı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku