Mersin

Ozon tedavisi ile hastalıklardan kurtulmak mümkün

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Ozon Tedavisi uzmanı Dr. Neslihan Erçetin, ozon tedavisi ile kanserden diyabete, tansiyondan böbrek rahatsızlıklarına kadar pek çok hastalığın tedavisinde başarılı sonuçlar elde edildiğini söyledi.

Ozon tedavisi ile hastalıklardan kurtulmak mümkün

23 Eylül 2017 12:53
-A

+A

 
 
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Ozon Tedavisi uzmanı Dr. Neslihan Erçetin, günümüzde pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan ozon tedavisi hakkında bilgi verdi. Dr. Erçetin, damar hastalıkları ve dolaşım sorunları, enfeksiyon hastalıkları, yara tedavisi, hepatit, AIDS gibi viral hastalıklar, çölyak, yaşlılığa bağlı unutkanlık, hafıza kaybı, gibi rahatsızlıklar, akciğer ve karaciğer hastalıkları, böbrek hastalıkları, şeker hastalığı, cilt hastalıkları, kanser, ortopedik rahatsızlıklar, diş ve diş eti hastalıkları, bağırsak hastalıkları, kadın hastalıklarda ozon tedavisinden faydalanıldığını anlattı.
 
OZON TEDAVİSİ YAŞAM SÜRESİNİN KALİTESİNİ UZATIYOR
Yaşam süresinin kaliteli bir şekilde uzaması daha dinç ve daha enerjik olmak için yapılması gereken destek tedavilerden birinin de medikal ozon tedavisi olduğunu ifade eden Dr. Erçetin, şu bilgileri verdi:
“Yaşlanma ve yaşlanmanın etkilerinin geri alınması, bedensel ve ruhsal anlamda daha sağlıklı, zinde olmak ozonun getirdiği yararlardan biridir. Ozonun tedavisinin sağladığı en önemli faydalardan biri de sağlıklı olan kişilerin bu halinin devamının sağlanmasıdır. Birçok kişinin ortak derdi olan sürekli kendini yorgun hissetme durumu da ozon tedavisi yardımıyla giderilmektedir. Kanser ağrısı, yaralanma, yanık, kesik gibi travmalar sonucu oluşan veya psikolojik kaynaklı ağrılar da ozonla tedavi edilebilmektedir. Ozon tedavisi yöntemlerinin hepsi hastaya ozonu güvenilir ve zararsız bir şekilde vermeye yöneliktir.”
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku