Mersin

Ortadoğu Hastanesi, göz muayenesinde emeklilerden fark ücreti almıyor

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Başhekimi Dr. Tayfun Erçetin, hastanelerinde göz muayenesi yaptıran emeklilerden muayene fark ücreti alınmayacağını söyledi.

Ortadoğu Hastanesi, göz muayenesinde emeklilerden fark ücreti almıyor

15 Eylül 2017 10:56
-A

+A

 
 
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Başhekimi Dr. Tayfun Erçetin, tüm çalışanların ve emeklilerin, özel sağlık kuruluşları da dahil tedavi ücretinin bir kısmını Sosyal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) karşıladığını ama cepten de ‘fark ücreti’ ödemek gerektiğini anımsatarak, “Hastanemiz teknolojinin getirdiği imkanların da yardımıyla her alanda en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bu hizmeti verirken, emeklilerden göz muayenelerinde fark ücreti almıyoruz” dedi. 

 
HASTALAR KAPIDA KARŞILANIYOR
Dr. Erçetin, emeklilerin, randevularını alarak Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi’ne istedikleri gün ve istedikleri saatte gelebileceklerini belirterek, “Hastalarımızın ve yakınlarının memnuniyeti için çalışan güçlü bir kadromuz var. Ekip arkadaşlarımız, hastalarımızı kapıda karşılıyor ve onlara tüm süreçlerinde refakat ediyor. Bu belli bir yaşa gelmiş hastalarımız için çok önemli. Emeklilerimize verdiğimiz hizmetten dolayı da çok mutluyuz” ifadelerini kullandı. 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku