Gündem

Önel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı

Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, güçlü ve müreffeh bir Türkiye idealini genç nesillerin yaşatacağını vurguladı.

Önel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı

19 Mayıs 2017 12:46
-A

+A

                       
 
Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında; bağımsızlık vurgusu yaptı. 
Emperyalizme boyun eğmeyen Türk Milleti’nin tarihte eşine az rastlanır bir destan yazdığını anımsatan Önel, “19 Mayıs 1919’da başlayan Kurtuluş Savaşı ile Türk milleti, kendi kaderini çizmiştir. Bugünün bayram olarak armağan edildiği gençlik, güçlü ve müreffeh bir Türkiye idealini yaşatacaktır. Türkiye; yarınlarına güvenle bakan, umutları ve hedefleri olan, tarihi parlak, geleceği aydınlık bir ülkedir. Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran, yaşatan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatan savunmasında yaşamını yitiren şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku