Diğer

O İsim MERSİN Büyükşehir'e Talip Olduğunu Açıkladı!

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına 2019 yerel seçimlerinde MersinSiyaset Haber Merkezine adaylığını açıklayan ilk isim olma şansını yakaladı.

O İsim MERSİN Büyükşehir'e Talip Olduğunu Açıkladı!

13 Temmuz 2017 15:10
-A

+A


 Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına 2019 yerel seçimlerinde Mersin Siyaset Haber Merkezine adaylığını açıklayan ilk isim olma şansını yakaladı. Bugünler de Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı isimleri arasında Mersin Kulislerin’de konuşulan isimlerden birisi olan Ali Galip Özkan halka yakınlığı ile beklenilen isim olacağa benziyor.

ÖZKAN: MERSİN’E VE TÜRKİYE’YE İKTİDARI BUGÜNDEN MÜJDELİYORUM!

Akdeniz Medya'ya bağlı MersinSiyaset Editörü Buse Yegül’e, 2019 yerel ve genel seçim sürecinde neler olabileceğini anlatan Özkan, CHP olarak yerel ve genel seçimlere hazırlandıklarını söyledi. Özkan, ‘CHP’nin tabiki de başarılı olmasını istiyorum. Bir çok arkadaşım yerel seçime de genel seçime de aday olabilir. Onların da düşüncelerine, adaylıklarına saygı duyarım. Milletvekilliğine aday olacak arakdaşlarım tabii ki yol katedecekler bizde onlara destek vereceğiz. Ben ve yol arkadaşlarım bu konularla ilgili erken ya da zamanında, 2019 yılında yapılacak yerel ve genel seçimlere hazırlanmaktayız’ dedi. Kadrolarımızla beraber bugünden aday olacağımı arkadaşlarıma partililerime duyuruyorum diyen Özkan, son olarak şunları söyledi; ‘Güçlüyüz ve Mersinin’de gelecek seçimlerle ilgili sorunlarına az çok vakıf olduğumuzdan Mersin’in sorunlarını çözmeye de talip oluyorum. Çözümün kaynağı da bellidir, bu yüzden 2019 seçimlerinde CHP’nin Mersin’de ve Türkiye’de başarılı olması için elimizden geleni yapacağız. Bu seçimlerden farklı sonuçlar elde edebiliriz. Mersin’e ve Türkiye’ye iktidarı bugünden müjdeliyorum. Mersinimize ve ülkemize önümüzdeki seçimler hayırlı olsun." İfadeleriyle Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına 2019 yerel seçimlere adaylığını açıklayan ilk aday olduğu da tespit edildi.
                               
Haberin Galerisi
Anahtar Kelimeler : mersin haber, siyaset, başkan ,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku