Mersin

New Life açıldı

Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Merkezi New Life Mersin’de açıldı.

New Life açıldı

22 Eylül 2017 14:48
-A

+A

  
 
Mersinlilerin yakından tanıdığı Dr. Serhan Antalyalı, Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Merkezi New Life ile hizmet vermeye devam edecek.
Mersin’de uzun yıllardır hekim olarak hizmet veren ve çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev alan Dr. Serhan Antalyalı’nın sahibi olduğu Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Merkezi New Life, çok sayıda davetlinin katılımı ile açıldı.
Açılışa; Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başdanışmanı İstemihan Talay, eski Mersin milletvekillerinden Vahap Seçer, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi Alper Gürsoy, Mersin Rotary Kulübü Başkanı Serdar Vetem, MERTİD Yönetim Kurulu Başkanı Hamit İzol, Menta Ticaret İlçaları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Semih Nane, gazeteci Ali Adalıoğlu, Kanal 33 Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Demirtaş, Daraba Event Yönetim Kurulu Başkanı Cezmi Yılmaz, Çukurova Ekspres’n sahibi Murat Karataş ile iş ve sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı.
Özgecan Spor Kompleksi yanında açılan New Life, yaşam koçluğu, yoga, pilates, masaj, detoks ve zayıflama programları ile hizmet verecek.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku