Mersin

NDC DANIŞMANLIK’TAN PARS GRUP PERSONELİNE ZAMAN YÖNETİMİ VE TAKIM ÇALIŞMASI EĞİTİMİ VERİLDİ

NDC Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Baysal, Pars Grup personeline yönelik ğitim düzenledi. Marehan Center’da düzenlenen eğitime 50 personel katılırken, katılımcılara Zaman Yönetimi ve Takım Çalışması hakkında bilgiler verildi.

NDC DANIŞMANLIK’TAN PARS GRUP PERSONELİNE ZAMAN YÖNETİMİ VE TAKIM ÇALIŞMASI EĞİTİMİ VERİLDİ

18 Aralık 2017 14:11
-A

+A

Mersin’de danışmanlık hizmetleri konusunda marka haline gelen NDC Danışmanlık Hizmetleri, kurum içi hizmet eğitimlerine devam ediyor. Bu kapsamda Marehan Center’da Pars Grup personeline yönelik eğitim düzenleyen NDC Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Baysal, katılımcılara Zaman Yönetimi ve Takım Çalışması hakkında bilgiler verildi. Eğitimin amacının takım olma ve ekip ruhunun gelişmesi olduğunu söyleyen NDC Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Baysal, “Eğitimimiz ile çalışan ve yöneticileriniz yönetsel yetkinliklerini geliştirme fırsatı edinecek, çalışanlarını ortak hedefe ve doğru motivasyonla harekete geçirebilecekler. Kurumunuzun bir bütün olarak hedefe ulaşması anlamında takım üyeleri bir ve biz olarak yeteneklerini geliştirecekler ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürecek” dedi.

EĞİTİMLERİMİZ SÜRECEK

Pars Grup eğitim ile modern bir ekibin ihtiyaç duyduğu, gerekli bilgi ve becerilerin yanında takımı motive edici tekniklerin de anlatıldığını söyleyen Baysal, “Eğitimimizi oyunlarla, örneklerle ve grup çalışmalarıyla destekledik. Eğitim sonunda takım üyeleri daha etkin olarak çalışmalara katılmayı öğrendiler. Bu sayede elde edilecek sinerji ile başarı seviyemiz çok daha artacaktır. Bu tür eğitimlere önem veriyoruz ve bundan sonraki süreçte de personelimize yönelik eğitimlerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku