Mersin

MİY nemalanma yeri olmayacak

Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu, kulübün artık sadece sportif başarılarla anılacağına vurgu yaparak, “Mersin İdman Yurdumuz, artık kısır çekişmelerin bir parçası, nemalanma yeri olmayacaktır” açıklaması yaptı.

MİY nemalanma yeri olmayacak

28 Nisan 2017 09:35
-A

+A


Mersin İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu, sosyal medya üzerinden eleştiri sınırlarını aşan yorumlar ve ardından bir gazetede çıkan iddialarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. 
“Sosyal medya hesapları üzerinden Mersin İdman Yurdu’nu ve Yönetim Kurulumuza sövmeyi, hakaret etmeyi ve iftirada bulunmayı kendilerine meşguliyet haline getiren ve durumdan vazife çıkaran bir kısım zevat görevlerine devam etmektedirler” denilen açıklama şöyle:
 “Bu kişilerden birisi olan gazeteci 26 Nisan 2017 tarihinde kişisel Facebook hesabında ‘gazeteciyi tehdit eden Mersin İdman Yurdu yöneticilerini kutluyor, spor hayatlarında başarılarının devamını diliyorum…’ sözleri ile bir kısım yönetim kurulu üyemizin gazeteciyi tehdit edip, silah gösterdiklerini beyan etmiştir.”
 
KULÜP NEMALANMA YERİ OLMAYACAK
 
Mersin İdman Yurdu Yönetim Kurulu, söz konusu iddia ile ilgili şu açıklamayı yaptı:
“Bu yazı ve beyanlar tamamen iftiradır ve gerçeklerle hiçbir alakası yoktur. Yapılan bu yayını ve yayına yapılan yorumları esefle kınıyoruz. Böyle bir olay gerçekleşmemiştir. Bu konuda gerçekleşen bir olay var ise, iddia edenlerin Cumhuriyet Savcılığına ve diğer ilgili mercilere şikayete ve iddialarını ispata davet ediyoruz. Aksi takdirde kendilerini müfteri kabul edeceğimizi ilan ediyoruz. Bu yayına yorum yapan kişilerin kulüp ile ilgili düşünce ve ifadelerini kamuoyumuzun takdirine sunuyoruz.
Bu kişiler hakkında yasal yollara başvurulacağı belirtilen açıklamada; “Mersin İdman Yurdumuz, artık kısır çekişmelerin bir menbaı olmayacaktır. Mersin İdman Yurdu, sadece futbol takımı değil, çok değişik branşlarda yapacağı sportif faaliyet ve başarılar ile anılacaktır. Kulüp bir nemalanma yeri olmayacaktır.”    
                   
Anahtar Kelimeler : MİY nemalanma yeri olmayacak,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku