Spor

MİY AYDINCIK’TA GÜÇ DEPOLUYOR

Sezonun ikinci yarısına Aydıncık’ta hazırlanan Mersin İdmanyurdu’nda Taraftardan Sorumlu Yönetim kurulu Üyesi Özcan Can önemli açıklamalarda bulundu.

MİY AYDINCIK’TA GÜÇ DEPOLUYOR

11 Ocak 2018 10:18
-A

+A

Mersin İdmanyurdu’nda Taraftardan Sorumlu Yönetim kurulu Üyesi Özcan Can, sezonun ikinci yarısı öncesinde takımın Aydıncık’ta kamp çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek önemli açıklamalarda bulundu. Kulüp olarak çok zor günler geçirdiklerini ve bu süreci birlik ve beraberlik ile atlatmaya çalıştıklarını söyleyen Can, “Ateşten bir gömlek giydik ve bu zorlu göreve geldik. El birliği ile takımımızı eski günlerine döndürebilmekmek için yönetim olarak gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu doğrultuda da her yolu deniyoruz. İnanıyorum ki aidiyet ruhu ile Mersin İdmanyurdu eski başarılı günlerine dönecektir” dedi.
 
GELECEK SENENİN YAPILANMASINI YAPIYORUZ
Takımın halen Aydıncık’ta bulunan Ulu Resort Otel’de kamp çalışmalarını sürdürdüğünü de söyleyen Özcan Can, “İkinci yarı hazırlıklarımızı mevcut şartlarda sürdürüyoruz. Biz bu yıldan çok gelecek senelerin yapılanması için uğraş veriyoruz. Bu doğrultuda da Mersin İdmanyurdu’na büyük emek vermiş olan isimleri takıma kazandırdık. Levent Arıkdoğan’ı sportif direktörlüğe, Nasır Belci’yi Genel Menajerliğe, Muzaffer Tozlu’yu da alt yapının başına getirdik. Yeniden yapılanma sürecinde bu 3 tecrübeli ismin takımımıza büyük katkı sağlayacağından eminiz” ifadelerini kullandı.
 
BEKİRCAN’IN SAKATLIĞI MORALLERİ BOZDU
Kampta genç yetenek Bekircan’ın sakatlığının keyifleri kaçırdığını da sözlerine ekleyen Özcan Can, “Bekircan bizim önemli yeteneklerimizden biri. İkinci yarıda ona çok güveniyorduk. Hem kendisini gösterebilmesi açısından hem de takıma yapacağı katkı sebebiyle aramızdan bir süre ayrı kalacak olması büyük handikap. İdman sırasında ayak serçe parmağın kırılan Bekircan’ın yeniden sahalara dönmesi zaman alacak. Onun dışında çok verimli bir kamp dönemi geçiriyoruz ve sezonun ikinci yarısına hazırlanıyoruz. Taraftarımızdan beklentimiz her zaman olduğu gibi bizleri yalnız bırakmasınlar ve desteklerini sürdürsünler” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku