Mersin

Milletvekili Aytuğ Atıcı’dan Başkan Turgut’a ziyaret

CHP Mersin Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Aytuğ Atıcı ile CHP İlçe Başkanı Bünyamin Uçar, Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’u makamında ziyaret ederek, yerel ve genelde yapılan çalışmalarla ilgili fikir alış verişinde bulundular.

Milletvekili Aytuğ Atıcı’dan Başkan Turgut’a ziyaret

1 Kasım 2017 10:26
-A

+A

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette belediyenin hizmetleri ve projeleri hakkında bilgi aktaran Belediye Başkanı Mustafa Turgut, “Kentimizde merkez mahallelerimize hangi hizmeti götürüyorsak en ücra mahallere de adaletli bir şekilde aynı hizmeti götürmeye özen gösteriyoruz. Hiçbir parti ayrımı yapmadan tüm hemşerilerimize hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. Uzak yakın demeden bütün mahallelerimizin yollarını sıcak ve soğuk asfalta kavuşturuyoruz. Asfaltlama araçlarımızın giremediği küçük ve dar sokaklarımıza da muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda parke taşı döşüyoruz. Göreve geldiğimiz günden buyana bütün mahallelerimizin önemli ölçüde arazi yollarının ve merkez yollarının sorununu çözüme kavuşturduk.

Bir taraftan yeni parklar ve sosyal yaşam alanları yaparken diğer taraftan da yeni projelerle ilçemizi daha yaşanılır bir kent haline getiriyoruz. Bu hizmetlerimizi yaparken vatandaşlarımızın da fikirlerini ve görüşlerini alarak yapıyor, bu hizmetlerimizi hep birlikte gerçekleştiriyoruz.

Yılmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. İlçemizi daha yaşanabilir bir şehir haline getirinceye kadar, her bir köşesine hizmetlerimizi ulaştıracağız. Siz değerli vekilimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı’da Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’un başarılı çalışmalarını ve ilçeye yaptığı hizmetleri yakından takip ettiğini belirterek, hizmetlerinde başarılarının devamını diledi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku