Mersin

Mezitli, Bünyamin Önel’in çağrışına ses vermeli.!

Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile bir araya gelerek, Mezitli Sanayi Sitesi ile ilgili görüş alış verişinde bulundu.

Mezitli, Bünyamin Önel’in çağrışına ses vermeli.!

6 Kasım 2017 12:02
-A

+A

Kalkınma Bakanı ve Ak Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel’in düzenlediği sabah kahvaltısına katıldı. Kahvaltı programına ayrıca Mersin Valisi Ali İhsan Su, Ak Parti İl Başkanı Cesim ercik, ESOB Başkanı Talat Dinçer, AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin ve çok sayıda esnaf katıldı. Kahvaltı programında Mezitli esnafının isteklerini Bakan Elvan’a ileten Başkan Önel, en büyük sorunlarının Mezitli Sanayi Sitesi olduğunu dile getirdi. Sanayi sitesi yapımında Bakan elvan’dan destek isteyen Başkan Önel, “Sanayi bölgesi bizim en büyük sıkıntımız. Bu sıkıntımızı Yerel yönetimlerle çözebilme imkanımız malesef bulunmuyor. Her ne kadar bu sıkıntımızı yerel yöneticilere aktarmış olsak da malesef sürekli oyalandık. Bu sıkıntımızın çözümü noktasında sayın Bakanımız Lütfi Elvan’dan destek bekliyoruz” dedi.

YERİ BULDUK YAPIMI KALDI
Mezitli’nin her geçen gün büyümekte ve gelişmekte olan bir ilçe haline geldiğini ve buna paralel olarak esnafın malesef beklentilere karşılık veremeyecek duruma geldiğini de söyleyen Başkan Önel, “Mezitli sürekli nüfusu artan bir ilçe konumunda. Bu bağlamda sanayi sitesi kaçınılmaz bir hal aldı. Biz Kooperatif olarak kırsal bir bölümde yer bulduk. Bu yerin bir kısmı tapulu, bir kısmı da milli emlağın. En büyük sorunumuz sanayi sitesi. Kısa ve öz. Gerek bakan gerek milletvekillerimizi unutmadık. Esnaf sanatkarlarının kendilerine yapılan iyiliği unutmayacağını bilmenizi isteriz. Bizden desteğini esirgemeyen Ak Parti İl Başkanıma, İl yönetimine, Ak Parti Mezitli İlçe Başkanı ve İlçe yönetimine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

AKDENİZ MEDYA GURUP’TAN ÖNEL’E DESTEK
Biz de Akdeniz Medya Gurup Haber Merkezi olarak Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel’in gündeme getirdiği Mezitli Sanayi Sitesi projesine destek veriyoruz. Bu bağlamda tüm ilçe bileşenlerinin ortak hareket etmesi gerektiğine vurgu yaparak, bu projeye arka çıkacağımızı ve bizimle birlikte ilçedeki tüm STK, Siyasi Parti ve Yerel Yöneticilerin birlik olması gerektiğinin bilinmesini istiyoruz.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 638 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku