Mersin

MERSİN ROTARY KULÜBÜ'NÜN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Mersin Rotary Kulübü'nin 2202 dönemin 2. toplantısını, Mersin Hilton Oteli'nde 2. Kulüp Asamblesi olarak gerçekleştirdi.

MERSİN ROTARY KULÜBÜ'NÜN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

7 Temmuz 2017 16:58
-A

+A


2202. dönem Mersin Rotary Kulübünün 2. Toplantısı, Mersin Hilton Oteli’nde yapıldı. 2. Kulüp Asamblesi olarak gerçekleşen toplantıda Mersin Rotary Kulübü Başkanı Serdar Vetem komiteleri, dönem hedeflerini ve dönem takvimini paylaştı. Başkan Vetem, "Mersin Rotary Kulübü yeni yönetimi, Gelecek Dönem Başkanı Güran Dinçer, Genel Sekreter Ali Özcan, Sayman Berdan Doğan olarak görevlerine başladı" dedi.

Ana Komite Başkanları, Alt Komiteleri ve  Komite Başkanlarının da tanıtıldığı toplantıda konuşan Başkan Vetem, 4 yıl üst üste Uluslararası Rotary EREY ödülünü hakeden Mersin Rotary'de, EREY bayrağını  2015-2016 Dönem Başkanı Serhan Antalyalı'ya takdim etti. Mersin Rotary Kulübünün her dönem çıtasını yükselterek hedefleri doğrultusunda büyümeye ve ilerlemeye devam ettiğini söyleyen Vetem, göreve gelen isimlere başarı temennisinde bulundu. Toplantı dilek ve temennilerle tamamlandı.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku