Mersin

Mersin Fotoğrafçılar Odası’nda nöbet değişimi

Mersin Fotoğrafçılar Odası’nda nöbet değişimi yaşandı. Rahatsızlığı nedeniyle geçtiğimiz günlerde görevinden istifa eden Oda Başkanı Ekrem Durukan’ın yerine yönetim kurulu kararıyla Ahmet Bayansu getirildi.

Mersin Fotoğrafçılar Odası’nda nöbet değişimi

26 Temmuz 2017 10:15
-A

+A


Mersin Fotoğrafçılar Odası’nın yeni Başkanı Ahmet Bayansu ve yönetim kurulu üyeleri,  görev dağılımı sonrası Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i makamında ziyaret etti. Eski Başkan Ekrem Durukan’ında eşlik ettiği ziyarette Oda Başkanvekili Hasan Kırçıl, yönetim kurulu üyeli Ferdi Yıldız ve Genel Sekreter Meltem Kısaç’ta hazır bulundu.
Mersin Fotoğrafçılar Odası’nın yeni Başkanı Ahmet Bayansu ve yönetim kurulu üyelerini kabul eden Birlik Başkanı Talat Dinçer, yeni yönetime görevinde başarılar diledi. Dinçer, “Bu bir hizmet yarışı. Ekrem Durukan Başkanımız yıllardır bu odamıza hizmet etti. Ancak rahatsızlığı nedeniyle görevinden ayrılmak zorunda kaldı. Hizmette süreklilik esastır. Ben yeni başkanımız Ahmet Bayansu ve yönetim kurulu üyelerinin bu hizmet bayrağını en iyi yere taşıyacağından ve üyelerinin sorun ve beklentilerine  en kısa sürede çözüm üreteceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yeni başkan ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

Oda Başkanı Ahmet Bayansu’da ziyarette yaptığı konuşmada gelişen teknoloji ile birlikte zor günler geçiren fotoğrafçılık mesleğinin sorun ve beklentilerini yakından takip ettiğini belirterek, bu sorunların çözümü konusunda gereken hassasiyeti göstereceğini, üst kuruluşları olan Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile de uyum içerisinde hareket edeceklerini ifade etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 468 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku