Mersin

MERSİN EMLAKÇILAR ODASI ''MADENLİ'' İLE DEVAM DEDİ

Mersin Tüm Emlakçılar Meslek Esnaf Odası’nın yapılan olağan genel kurul toplantısında Yavuz Selim Madenli ve ekibi bir hizmet dönemi için daha üyelerinden güven oyu aldı.

MERSİN EMLAKÇILAR ODASI ''MADENLİ'' İLE DEVAM DEDİ

13 Ocak 2018 18:02
-A

+A

Mersin ESOB Hizmet binası konferans salonunda yapılan genel kurula Birlik Başkanı Talat Dinçer, Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Şahbudak, Mehmet Torun, Mersin Kasaplar Odası Başkanı Erdal Pekmez, Kırtasiyeciler Odası Başkanı Reşat Kıvılcım, Marangozlar Mobilyacılar Odası Başkanı Ali Cin, Giyim Eşyası Odası Başkanı Halim Çavuşoglu, İstanbul Emlakçılar Derneği yöneticisi Fikri Feridun Burak, Tarsus Emlakçılar Derneği Başkanı Enver Fidanoğlu , Silifke Emlakçılar Derneği Başkanı Arif Kayrak ile oda üyeleri katılım gösterdi.
Açılış ve yoklama ile başlayıp oy birliğimyle Divan Başkanlığına Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer getirilirken, Mehmet Torun ve Ömer Şahbudak divan heyeti olarak yer aldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması sonrası Divan Başkanı Talat Dinçer gündem maddelerini okuyarak oylamaya sundu. Gündeme iki madde ilave edilmesi teklifi oy birliğiyle kabul edildi. Daha sonra oda Başkanı Yavuz Selim Madenli tarafından çalışma raporu okundu. Okunan rapor oy birliğiyle kabul edildi. Oda Genel sekreteri Murat Duman tarafından okunan hesap ve denetim kurulu raporlarının oylanıp oy birliğiyle kabul edildiği genel kurulda, gelecek dönem çalışma raporu ve tahmini bütçede oy birliğiyle kabul gördü. Gündem maddelerinin sona ermesi sonrası Oda Başkanı Yavuz Selim Madenli tarafından Divan ve Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer’e emlakçılık mesleğinin sorunlarının çözümüne gösterdiği duyarlılık ve katkılarından dolayı bir buket çiçek taktim edildi.
Çiçek taktimi sonrası seçimlere geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Yavuz Selim Madenli ve ekibi üyelerinden aldığı güven oyu ile bir hizmet dönemi daha iş başına getirildi. Yavuz Selim Madenli Başkanlığındaki Mersin Tem Emlakçılar Meslek Odasında Mehmet Sinan Canpolat, Zeki Çetiner, Vahap Düzova, Mahmut Gündüz Eroğlu, Erhan Akkuş ve Levent Azinebik yönetim kuruluna getirilirken, Ökkeş Erten, Ahmet Ali Çalışkan ve Tanju Küçük Denetim kuruluna seçilen isimler oldu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 593 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 665 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku