Mersin

Mersin’e yeni bir yıldız doğdu

Mersin’in gözdesi olma konusunda oldukça iddialı olacağa benzeyen Ortaköy Kahve Evi, muhteşem bir törenle açıldı. Genç patronlar Aslan ve Fesih Demirhanoğlu’nun sahibi olduğu Ortaköy Kahve Evi, dizaynı, servisleri ve menüsü ile de oldukça iddialı.

Mersin’e yeni bir yıldız doğdu

19 Mayıs 2017 16:58
-A

+A

 
Ortaköy Kahve Evi açıldı
 

 
Genç patronlar Aslan ve Fesih Demirhanoğlu, Mezitli viraneşhirdeki Bebek Vip’in ardından Ortaköy Kahve Evi’ni açtı. Adnan Menderes Bulvarı üzerinde, Cep Sineması karşısında muhteşem bir törenle açıldı. Açılış kurdelesini Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın kestiği törene; CHP Mezitli İlçe Başkanı Gökhan Gök, Mersin İdmanyurdu’nun kapsatını Nurullah Kaya ile futbolcular Ferat ve Abdurrahman, sanatçılar Mami Keskin, Alper Önal, Ersin, Ferah Zeydan ile bürokratlar, Mersin’in iş, sanat, siyaset, spor dünyasından çok sayıda isim katıldı.
 
“BÖYLE İŞLETMELER AÇMAK YÜREK İSTER”
Genç girişimci kardeşler Aslan ve Fesih Demirhanoğlu’dan övgüyle bahseden Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, açılış töreninde şunları söyledi:
“Buradaki yakışıklı genç kardeşler Fesih ve Aslan Demirhanoğlu, bir aile işletmesi şeklinde Mezitli Viranşehir'de daha geniş bir alanda faaliyetini sürdürüyor. Mezitli Belediye Başkanı olarak kendisinin ikinci yerini de Mezitli'de açmasını isterdim. Ama bu ticarettir. Daha analitik düşünmüştür. Burasının daha uygun olacağı görüşüne varmış ki Yenişehir'in en güzel yerlerindeki bir noktada ikinci iş yerini açıyor. Belki daha fazla 3-4 ben sayısın bilmiyorum. Günümüzde böyle işletmeleri açmak ekonominin iyi olmadığı bir dönemde gerçekten yürek istiyor cesaret istiyor.”
 
İSTİHDAMA KATKI SAĞLIYORLAR
Demirhanoğlu kardeşleri kutlayan Tarhan, “Hiçbir faydası olmasa bile yanında çalıştırdığı bir çok kişiye istihdam olanağı sağlamış oluyor ki işsizlik bizim terörle beraber ekonomi ile beraber en büyük sorunumuz. Ben belediye başkanı olarak çok yakından hissediyorum. Bir kişi bile çalıştırmış olsa bir kişiyi kurtarmış oluyor. Onun için bu genç arkadaşlarımızı kutluyorum. Burada başarılı olacağına ben inanıyorum. Bütün umutlarının hayallerinin gerçek olmasını diliyorum. Hayırlı olsun diliyorum” dedi.

 
EV SICAKLIĞI VE KONFORUNDA BİR MEKAN
Genç patron Fesih Demirhanoğlu, açılışta tüm konuklarıyla tek tek ilgilenirken, iş dünyasının parlayan yıldızı olacağını da gösterdi.
Mezitli Viranşehir’deki Bebek VİP’in adından söz ettiren mekanlar arasında yerini aldığını ifade eden Fesih Demirhanoğlu, “Ortaköy Kahve Evi de çok kısa sürede aynı başarıyı yakalayacak ve Mersinli dostlarımızın uğrak yerine halene geleceğine inanıyorum.  Mekanımızın iç mimarisi, hem konuklarımızın rahatlığı hem de görselliği düşünülerek yapıldı. Ortaköy Kahve Evi, herkesin kendini evinde hissedeceği sıcaklığa ve konfora sahip. Bugün açılışımıza katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Özcan can 19 Mayıs 2017 20:34

Allahım esirgesin bol kazançlı günler olsun

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku