Mersin

Mersin’de AK Partilileri buluşturan iftar

AK Parti Mezitli İlçe Teşkilatı, Erkenekliler Dernek Başkanı aynı zamanda Mezitli İlçe Başkan Yardımcısı Celal Kurt'un düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.

Mersin’de AK Partilileri buluşturan iftar

12 Haziran 2017 13:29
-A

+A


AK Parti Mezitli İlçe Başkan Yardımcısı, Erkenekliler Dernek Başkanı Celal Kurt'un düzenlediği iftar yemeğine AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, AK Parti Yenişehir İlçe Başkanı Bekir Topçu, çok sayıda siyasetçi ve yüzlerce vatandaş katılım sağladı. Yaklaşan iftar saatinde AK Parti Mersin Milletvekilleri, AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik ve İlçe Başkanları vatandaşlara yemek servisi yaptı.

Ramazan ayının önemine dikkat çeken AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, 'Ramazan ayı birlik beraberliğin ve yardımlaşmanın üst seviyelerde yaşandığı aydır. Ülkemizin ve milletimizin birlik beraberliğe ihtiyacı olduğu şu günlerde AK Parti mensupları olarak vatandaşlarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu iftarda bizleri vatandaşlarımızla buluşturan ve bir arada olmanın mutluluğunu yaşatan değerli AK Parti Mezitli İlçe Başkan Yardımcımız Celal Kurt'a teşekkürlerimi sunuyorum' dedi.
 
Ramazan ayının insanların birbirini anladığı, hoşgörünün ve dayanışmanın yaşandığı bir ay olduğunun altını çizen Kurt, 'Ramazan ayında AK Parti mensupları ve vatandaşlarımız ile bir arada iftar yapmanın, dayanışmanın ve hoşgörünün mutluluğunu yaşadık. Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Biz inanıyoruz ki Türk Milleti birlik beraberlik ve dayanışma çerçevesinde yaşadığı sürece bu ülkenin sırtı asla yere gelmeyecektir. Bu bağlamdan dolayı bizler AK Parti Mensupları olarak bu birlikteliğimizi her daim koruyarak, ülkemize nifak sokmaya çalışan kirli ellere karşı dimdik ayakta olduğumuzu göstermeye devam edeceğiz' dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku