Mersin

Mahmut Erkeç: “O BENİM KALBİMİN ATIŞI”

2004 yılından beri Eski Bakan ve Eski Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kürşad Tüzmen ile çalıştan Mahmut Erkeç Kürşad Tüzmen’e olan hayranlığından dolayı yeni doğan oğluna Kürşad Tüzmen adını verdi.

Mahmut Erkeç: “O BENİM KALBİMİN ATIŞI”

27 Temmuz 2017 16:40
-A

+A


2004 yılından beri Eski Bakan ve Eski Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kürşad Tüzmen ile çalıştan Mahmut Erkeç Kürşad  Tüzmen’e olan hayranlığından dolayı yeni doğan oğluna Kürşad Tüzmen adını verdi.
 
 
 OĞLUMUN İSMİNİ KÜRŞAD TÜZMEN KOYDUM
 
Kendisinin ve ailesinin Kürşad Tüzmen desteğiyle ayakta durduğunu vurgulayan Erkeç, “2004 yılından beri Kürşad babamın desteğiyle ayakta duruyorum. O benim kalbimin atışı. 18 Temmuz’da bir erkek evladım oldu. İsmini Kürşad Tüzmen koydum. Kızımın ismi de Feriha Kürşad. Biz ailecek Kürşad babamın verdiği nefesle ve destekle ayakta duruyoruz. Allah onu başımdan eksik etmesin. Kendisine olan hayranlığım, onu bir baba gibi sahiplenişim görüşüm onunda beni oğlu gibi sevmesi bizi bugünlere getirdi. Her anımda yanımda olduğu gibi çocuklarımı kucağıma aldığımda da yanımdaydı. Ne zaman sıkışsam elleri omuzumdaydı, desteği yanımdaydı. İyi ki hayatıma girmiş, iyi ki bana destek olmuş. Yanınızdaki insanları kötü günlerinizde tanıdığınızı söylerler hep. Benim Kürşad babamı tanımamda böyle oldu işte. Sadece iyi günlerimde değil, kötü günlerimde de benimle beraberdi. Her zorluğu aşarken yanımdaydı. Çocuklarım onun torunları gibi. Kızım 3 yaşında olmasına rağmen dedesi gibi görüyor. Çocuklarıma en çok yakışacak isimin Kürşad olduğunu biliyordum. Kürşad babamı hep yanı başımızda yaşatmak için çocuklarıma bu isimi verdim. Mutluyuz” dedi. Erkeç'in arabasının üzerinde bile Kürşad Tüzmenin fotoğraflarının olması dikkat çekiyor.

Buse YEGÜL
 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 468 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku