Belediyeler

Kursiyer öğrenciler hayvanat bahçesini gezdi

Akdeniz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü farklı branşlarda düzenlediği kurslara katılan öğrencilerini Tarsus Hayvanat Bahçesine götürdü. Doğa ve hayvan sevgisi aşılanan çocuklar, hayvanları yakından izlemenin heyecanını yaşadı.

Kursiyer öğrenciler hayvanat bahçesini gezdi

8 Ağustos 2017 15:39
-A

+A

 
Akdeniz Belediyesi, çocuklar ve gençlerin yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirebilmeleri ve kendilerini geliştirebilmeleri için çeşitli dallarda açtığı  ücretsiz yaz kursları geleceğin yeteneklerini yetiştirmeye devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü öğrencilere kurs vermesinin yanı sıra öğrencilerin eğitimlerini     sinema, kültür gezileri gibi sosyal etkinlikler düzenleyerek daha verimli hale getiriyor. Ekipler bu kapsamda, Çilek Mahalle Evi'nde eğitim gören öğrencileri, Tarsus Hayvanat Bahçesine götürerek güzel bir gün geçirmelerine olanak sağladı.
 
Akdeniz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün organize ettiği gezide; Tarsus hayvanat bahçesine giden öğrenciler, şehir hayatında göremeyecekleri hayvanlarla tanıma fırsatı buldu. Park içerisinde bulunan oyun alanlarında gönüllerince eğlenen çocuklar, bol bol fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi. Geziden duydukları memnuniyeti dile getiren öğrenciler, Tarsus Hayvanat Bahçesi’ni çok beğendiklerini belirterek “Akdeniz Belediyesi'nin Çilek Mahalle evinde ücretsiz kurslara katılıyorduk. Belediye ekipleri bu hafta sonu bizi hayvanat bahçesine getirerek güzel bir gün yaşamamıza vesile oldu. Bu güzel gezi için Belediyemize çok teşekkür ederiz” dediler.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku