Mersin

KIZILAY BAŞKANI ALİ BÜYÜKER’DEN YENİ YIL MESAJI

Türk Kızılay Mezitli Şube Başkanı Ali Büyüker, yayınladığı kutlama mesajında, yeni yılın tüm insanlığa ve Mezitli halkına barış, huzur, sağlık getirmesini ve savaşsız bir yaşama vesile olmasını diledi.

KIZILAY BAŞKANI ALİ BÜYÜKER’DEN YENİ YIL MESAJI

30 Aralık 2017 12:21
-A

+A

Başkan Ali Büyüker, mesajında, şeffaflık ve tarafsızlık ilkesi ışığında hayırsever vatandaşlarımızın bağışlarını gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı kendine görev edinmiş olan Türk Kızılayı’nın, 2017 yılında da çaresizlerin yanında olmaya ve olası felaketlerde insanlığın yardımına koşmaya devam edeceğini söyledi.

Ülkemizin çok zor günler yaşadığını da hatırlatan Ali Büyüker mesajında: “Türk Kızılayı, sadece Türkiye’de değil dünyanın en ücra köşesine bile herkese eşit şartlar altında fikir, dil, din mezhep ve ırk ayrımcılığı gözetmeksizin insanlığın yardımında koşmaya devam ediyor.
Üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktık. Millet olarak 2017 yılına umutlarla girmekteyiz. Bütün insanlığın olduğu gibi ülkemizin de yeni yıla barış, huzur ve sağlık içerisinde girmesi en büyük dileğimizdir.
Kuşkusuz her yeni yıl, beklentiler ve hedefler yönünden, bireyler, toplumlar ve ülkeler için farklı anlamlar taşır. Daha aydınlık yarınlara ulaşmak için, Millet olarak elbirliği ile çalışmamız, kendimize inanmamız, sahip olduğumuz olanaklar ve öz kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanmamız gerekir. Acı ve tatlı olayları, sevindirici gelişmeleri, mutluluk veren anıları ile bir yılı daha geride bırakıyor, umudumuzu koruyarak, huzur içinde ve tüm milletimizle yeni bir yıla girmenin coşkusunu yaşıyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın birlik ve beraberliğimizi artırması, yarınlara umutla bakmayı, mutluluk dolu bir yıl olmasını diliyorum. Çalışanlarımızın ve halkımızın yeni yılını kutluyor, saygı ve iyi dileklerimi sunuyorum."dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 479 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku