Mersin

KILIÇÇIOĞLU’NDAN REKTÖR YARDIMCISI YAŞAR’A ZİYARET

Kılıççıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Turizmci - Sanayici İşadamı Sabahattin Kılıççıoğlu, Mersin Üniversitesi’ne yeni atanan Rektör Yardımcısı Erol Yaşar’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı temennisinde bulundu.

KILIÇÇIOĞLU’NDAN REKTÖR YARDIMCISI YAŞAR’A ZİYARET

1 Kasım 2017 12:08
-A

+A

Kılıççıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Turizmci - Sanayici İşadamı Sabahattin Kılıççıoğlu, Mersin Üniversitesi’nin yeni rektör yardımcısı Erol Yaşar’ı ziyaret etti. Samimi diyalogların yaşandığı ziyarette Kılıççıoğlu, Mersin Üniversitesi’nin kent için önemine değindi. Gelişen ve her geçen gün kendini teknolojik yönden yenileyen Mersin Üniversitesi’nin Türkiye’nin en büyük akademik eğitim kurumlarının başında geldiğine dikkat çeken Kılıççıoğlu, “Kent yöneticileri ve kentin üniversitemiz ile birlikte daha fazla ortak projelere imza atması ve iş birliğinde bulunması hem kent hem de üniversitemizin yararına olacaktır. Üniversitemiz ile daha fazla iletişim içerisinde olmak ve akademik personellerle fikir alış verişinde bulunmak gerek” dedi.

ÜNİVERSİTENİN KENT EKONOMİSİNE KATKISI BÜYÜK

Mersin Üniversitesi’nin kent ekonomisine de büyük katkısı olduğuna dikkat çeken Kılıççıoğlu, “Binlerce üniversite öğrencisi bu kentte evini tutuyor, alış verişini yapıyor, kente katma değer sağlıyor. Bu bağlamda bu öğrencilerin kente entegrasyonunu daha fazla sağlamalı ve kampüs dışında kent merkezine çekmek gerek. Onun için de ortak projeler üretilmeli. Bizler kent lokomotifleri olarak bu noktada taşın altına elimizi koymaya hazırız. Bu vesile ile rektör yardımcılığına yeni atanan Erol Yaşar beye yeni görevinde başarılar dililyor, ortak projelerde buluşma adına kendisine çağrıda bulunuyorum” şeklinde konuştu. Rektör Yardımcısı Erol Yaşar da ziyaretten duyduğu mennuniyeti dile getirdi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 638 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku