Mersin

Kılıç, Anneler Günü’nü kutladı

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç, annelerin şefkat, hoşgörü en güzel ifadesi olduğunu belirterek, "Annemiz, hayatta sahip olabileceğimiz hiçbir maddi değer ile ölçülemeyecek kadar kıymetli en büyük hazinemizdir” dedi.

Kılıç, Anneler Günü’nü kutladı

12 Mayıs 2017 14:05
-A

+A

 
 
“Hayatımızdaki ilk öğretmenimizdir”
 
 
TISİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç, Anneler Günü’nü yayınladığı mesajla kutladı. Dünyada en değerli varlıkların anneler olduğunu dile getiren Kılıç, hayatı ilk öğreten kişinin anne olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:
“Annelerimiz, en zor zamanlarımızda sığındığımız limanımızdır. Hayatımızdaki ilk öğretmenimizdir. Annelerin mutlu olduğu bir ülke müreffeh bir ülkedir. Tüm annelerin yüreklerinde taşıdıkları merhamet, iyilik, güzellik, sabır, adalet ve eşitlik gibi erdemler hayata ışık tutmaktadır. Bizleri büyütüp yetiştiren, sevgiyi, saygıyı öğreten annelerimizi mutlu etmek, yüreklerini sevgiyle doyurmak, nefes aldığımız her gün annelerimizin merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak hepimizin görevi olmalıdır. Bizler için annelerin mutluluğu, annelerin huzuru, annelerin yüzlerinin gülmesi her şeyin üzerindedir. Çocuğunu hiçbir karşılık beklemeden seven, büyüten, koruyan, engin sevginin tükenmez kaynağı tüm annelerin 'Anneler Günü'nü kutlar, bütün annelere sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim.”
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku