Mersin

KEYF-İ DEM 2 YAŞINDA!

Bu yolda sizler için her şeyin en güzelini yapmaya çalışan Keyf-i Dem Fasıl Restaurant İşletmecisi Nadir Emiroğlu, “Tüm bu güzellikleri Keyf-i Dem ailesi olarak değerli misafirlerimizle buluşturmak en büyük hayalimizdi.

KEYF-İ DEM 2 YAŞINDA!

17 Temmuz 2017 10:44
-A

+A


Bu yolda sizler için her şeyin en güzelini yapmaya çalışan Keyf-i Dem Fasıl Restaurant İşletmecisi Nadir Emiroğlu,  “Tüm bu güzellikleri Keyf-i Dem ailesi olarak  değerli misafirlerimizle buluşturmak en büyük hayalimizdi. Sevenlerin bir arada olduğu, lezzetle müziğin gönülleri okşadığı, sevgi bağının dünya malından daha kıymetli olduğu yönetim felsefesi ile misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. En güzel müşterilerle, en güzel anlara tanıklık ederek 2.yılımızı doldurduk. Keyf-i Dem 2 yaşında” dedi.
 
Zengin meze ve yemek çeşitlerini bulabileceğiniz, kadehlerinizi tokuştururken şen kahkahalar atacağınız, dostlarınız ve ailenizle keyifli bir eğlence geçirdikten sonra bir daha ne zaman geri geleceğinizi masada konuşmaya başlayacağınız Keyf-i Dem İşletmecisi Emiroğlu,
“Toplantı ve organizasyonlar için profesyonel ekipler eşliğinde başarılı iş yemekleri de yiyebileceğiniz, ‘bugün tadım yok’ dediğinizde Keyf-i Dem yapabileceğiniz bir mekan olmayı sizler sayesinde başardık” diye konuştu.
 
Anahtar Kelimeler : KEYF-İ DEM 2 YAŞINDA!,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku