Mersin

Kandak İşletmecisi Hüseyin Yıldırmaz'dan Babalar Günü Mesajı

Kandak Restaurant İşletmecisi Hüseyin Yıldırmaz, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kandak İşletmecisi Hüseyin Yıldırmaz'dan Babalar Günü Mesajı

16 Haziran 2017 14:48
-A

+A


Mersin'in portakal bahçeleri arasında ızgara ve lezzetiyle meşhur Kandak Restaurant İşletmecisi Hüseyin Yıldırmaz, “Toplumumuzun yapısının sağlamlaştırılmasında ve yeni kuşakların yetiştirilmesinde, babalara büyük sorumluluk düşmektedir” dedi.
 
Kandak Restaurant İşletmecisi Hüseyin Yıldırmaz, “Ailesi için her türlü fedakârlığı gösteren, hayatın zorluklarına göğüs geren, mutlu bir gelecek hazırlamak adına gecesini gündüzüne katan babalarımız, bizi hayata hazırlarken, zorluklara karşı nasıl mücadele edeceğimizi de göstermektedir. Güvenli kollarına sığındığımız babalarımız, ailemizin dayanak noktasıdır” diye konuştu.
 
Babaların, evlatlarına sağladıkları maddi imkanların yanı sıra tecrübeleriyle de yol gösterici olduğunu vurgulayan Kandak Restaurant İşletmecisi Yıldırmaz, “Babalarımızın değerini bilmeli, saygı ve sevgide kusur etmemeliyiz. Yapmış oldukları fedakârlıklar karşısında hak ettikleri sevgiyi sadece bir gün değil, her zaman göstermeliyiz. Yüreklerindeki sevgiyi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin mutluluğu için hiç bir fedakârlıktan kaçınmayan tüm babalarımızın ‘Babalar Günü’nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.”dedi.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku