Mersin

Kamuoyuna Duyuru!

Mersin'in ulusala açılan markası olan firmamız Adaoutdoora son günlerde yapılan haksız ve gerçekle bir alakası olamayan algı operasyonuna - yıpratılmak istenen olumsuz yalan ve gerçekdışı habere karşı daha fazla sesiz kalamayacağımızdan bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum.

Kamuoyuna Duyuru!

16 Temmuz 2017 00:04
-A

+A

Mersinde 'ağaç katliamı' adı altında yayınlanan haberler ve görüntülerle firmamızın hiç bir alakası yoktur. çekilen video ve verilen mesaj tam bir ustalık ürünü olup, çalışanlar firmamın çalışanı değildir. Gerçekle alakası olmayan haberlerle kurumsal yapımıza zarar vermek istediği bu konu üzerinde asıl hedeflenen kirli amaçlara bir adım daha yaklaşıldığı tahmin edenler ve peşinen demeç verip suçlu ilan edenler, hem hakim hemde savcı olanların aslında ne yaptıkları tüm mersin halkınca bilinmektedir. Kendilerine bir hadise vuku olduğunda peşin yargının adaletsizliğinden ve hiç kimsenin suçu subut olana kadar suçlu sayılmayacağının tezini savunanlar, bu gün iş kendilerini değil başkaları olunca tezlerini neden aniden değiştirdiklerini ve ne amaçladıklarını anlamış değilim. Kentin tüm alanlarında açık hava Kent mobilyalarını işleten firmamızın her alandaki tüm toplu taşıma duraklarının temizliğini yaptığında, etraftaki çöpleri bile temizleme görevini kendine misyon edinmiştir.
 
Çevreye doğaya özellikle mersin'e olan sevdasından dolayı narenciyeyi temsil eden turuncu rengini mersindeki mecraları ile temsil ediyor. Haksız ve yalan haberler üreten suçlayan her kes şunu iyi bilmelidir; bu işten mağlup olacaklar. Hem yargı önünde ve hem de ilahi yargı önünde mağlup olacakları kaçınılmazdır; bu da böyle biline...
Kim bu işten rant elde etmek istiyorsa, hevesi kursağında kalacaktır. 
 
Kamuoyuna saygılarımla...
Kemal Bozkurt.
Anahtar Kelimeler : kamu, mersin haber, akdeniz medya,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku