Mersin

İşadamı Hikmet Kaya, bayram mesajı

Hİ-KA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Mersin İdman Yurdu eski Futbol Şube Sorumlusu Hikmet Kaya, yayımladığı mesajla Ramazan Bayramı'nı kutladı.

İşadamı Hikmet Kaya, bayram mesajı

23 Haziran 2017 11:03
-A

+A


Hİ-KA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Mersin İdman Yurdu eski Futbol Şube Sorumlusu Hikmet Kaya, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda şunları kaydetti:
"On bir ayın sultanı Ramazan ayını Mersin'de birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde geçirdik. Ramazan boyunca gönül sofralarımızda birlikte iftarımızı açıp, düzenlediğimiz eğlencelere birlikte eşlik ettik. Sevginin ve saygının simgesi konumundaki bayramlar, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin ve muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı özel günlerimizdir. Toplumsal bilincin gelişmesine, ulusal değerlerin güçlenmesine, birlikteliğin, kardeşliğin ve sevginin yaşanarak ve paylaşılarak yerleşmesine aracılık etmesi, bayramları tüm toplumlar için özel kılmaktadır. Küçüklerin büyüklerini unutmadığı, dargınların barıştığı, kırgınlıkların unutulduğu ve dostlukların yeşerdiği bir bayram temennisi ile tüm Mersinli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı'nı kutlarım."
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 468 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku