Mersin

İşadamı Cemalettin Kurt, Lisans Yerleştirme Sınavı Mesajı

Kurt Global'in kurucusu, İşadamı Cemalettin Kurt, üniversiteye giriş sınavının ikinci aşaması olan Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) dolayısıyla mesaj yayımladı.

İşadamı Cemalettin Kurt, Lisans Yerleştirme Sınavı Mesajı

9 Haziran 2017 13:51
-A

+A


Kurt Global'in kurucusu, İşadamı Cemalettin Kurt, üniversiteye giriş sınavının ikinci aşaması olan Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) dolayısıyla mesaj yayımladı. “Değerli Gençler, Kendinize Güvenin”
Mersin'in başarılı İşadamı Cemalettin Kurt, mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Sevgili üniversite adayları, üniversiteye girişin ikinci aşaması olan LYS’ye az bir zaman kaldı. On iki yıldır emek verdiğiniz eğitim-öğretim maratonunun ardından geleceğinizi belirleyecek olan sınava bu hafta sonu gireceksiniz. Bu süreçte ailelere de büyük görevler düşmektedir. Değerli gençlerimizin başarılı olmalarında ve stresten uzak bir şekilde motivasyonlarını yüksek tutmalarında en büyük destekçiler hiç şüphesiz ailelerimizdir. Başarılı nesiler yetişmesi ve gençlerimizin başarı merdivenlerini emin adımlarla tırmanmaları için kendilerine güvenmeleri de son derece önemlidir.
Bu aşamada geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacaklarına olan inancım sonsuzdur.
Bu duygu ve düşüncelerle; öğrencilerin hayatında çok önemli bir yere sahip olan LYS’ye girecek tüm üniversite adaylarına başarılar diler, öğrencilerin yetiştirilmesinde her türlü fedakarlığı göstermiş ve emek vermiş olan tüm öğretmenlere ve ailelere teşekkür ederim.”

 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 569 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 649 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku