Mersin

İDLİB'TEKİ ASKERLERİMİZE ANAMUR MUZU

İdlib’ deki askerlerimiz Anamur Muzuna doydu. Yurt topraklarının savunulması ve sınır güvenliğimizin sağlanması için sınır komşumuz Suriye topraklarında bulunan askerlerimize moral ve motivasyon vermesi için Anamur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü öncülüğünde bir kamyon muz gönderildi.

İDLİB'TEKİ ASKERLERİMİZE ANAMUR MUZU

20 Aralık 2017 11:02
-A

+A

Daha öncede askerlerimize çilek götüren Anamur Belediyesi personelleri Anamur’dan kamyonetle götürdükleri muzu yine Anamurlu Şehid Ahmet Tor’un adının verildiği “ İskenderun Şehid Ahmet Tor kışlasına” teslim etti. Muzlar Oradan da İdlib’ deki birliklere gönderildi.

20 yıllık askeri geçmişi olan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe” Öncelikle başta Anamur’lu komisyoncularımız olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Hayatının 20 yılını askerliğe adamış biri olarak, sınır bölgelerinde nöbet tutan askerlerimizi çok iyi anlıyorum. Onlara bir nebze dahi moral oldu isek, ne mutlu bize. Hizmet sadece sorumluluk alanında değil, ülken için bir şeyler yapabilmektir. Biz Anamur’ lular olarak, Anamur Belediyesi olarak her daim askerimizin, polisimizin yanındayız. “ şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku