Mersin

HİZMETLER ÇİFTLİKKÖY’DE DE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MESKİ) tarafından yürütülen altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından, Çiftlikköy Mahallesi’nde asfaltlama çalışmalarını başlattı.

HİZMETLER ÇİFTLİKKÖY’DE DE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

21 Kasım 2017 09:23
-A

+A

MESKİ ekipleri Yenişehir İlçesi Çiftlikköy Mahallesi Şakir Son Caddesi’nde içmesuyu şebekesi yenileme çalışmaları kapsamında 48 bin 900 metre içme suyu şebeke hattı döşedi. MESKİ Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaların tamamlanmasının ardından Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler asfaltlama çalışmalarına başladı.

“Bundan sonra daha düzgün bir mahallede oturmuş olacağız”
Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Aynur Öztürk, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar ile ilgili konuşarak, “Bizim su şebeke borularımız çok eskiydi ve borular küçüktü, yetmiyordu. Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne mahallemizdeki boru hatlarının değişmesi için başvurduğumuz zaman programa aldılar. Şimdi mahallemizin altyapısı yenilendi. Halkımız da bundan çok memnun, ben de çok memnunum” dedi. Çalışmalar sayesinde, uzun yıllar içmesuyu şebekesi ile alakalı sorun yaşamayacaklarına dikkat çeken Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Öztürk, mahalle sakinleri olarak içmesuyu şebeke yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmalarının yapılmasından memnun olduklarını belirtti. Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Öztürk, Büyükşehir Belediyesi tarafından Çiftlikköy Mahallesi adına tüm isteklerinin karşılandığını ve tüm çalışanlarının kendileri ile istişare halinde olduğunu kaydederek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a teşekkür etti.

Mahallelerinde yürütülen çalışmalardan memnun olduklarını kaydeden Çiftlikköy Mahalle Muhtarı Öztürk, “İnşallah bundan sonra daha düzgün bir mahallede oturmuş olacağız” ifadelerini kullandı. Çiftlikköy Mahallesi sakini Oktay Ateş ise Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarının eskisinden daha iyi olduğuna dikkat çekerek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Çiftlikköy Mahallesi’nde yürüttüğü asfaltlama çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Çiftlikköy Mahallesi’nin uzun yıllar içinde ihtiyacı olan hizmetler karşılanmış olacak.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 571 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 650 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku