Mersin

HASAN ARSLAN’DAN YENİ YIL VE 3 OCAK KUTLAMASI

ARBEL A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Mersin Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İkinci Başkanı Hasan Arslan yeni yıl ve 3 Ocak Mersin’in Kurtuluşu için mesaj yayınladı.

HASAN ARSLAN’DAN YENİ YIL VE 3 OCAK KUTLAMASI

29 Aralık 2017 16:36
-A

+A

Yeni yıl ve  Mersin'in düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınlayan Arslan, "Ülkemiz ve ilimiz için önemli gelişmelere sahne olan ve hep birlikte yaşanmış, mutlulukları, sevinçleri ve üzüntüleri ile bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk, huzur getirmesi dileğiyle tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, kentimiz, ülkemiz ve tüm dünya için hayırlara vesile olmasını diliyorum" dedi.

Mesajında, 3 Ocak  Mersin'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıldönümünü de kutlayan Arslan, 3 Ocak'ın  Mersin için yeniden dirilişin önemli sembollerinden biri olduğunu vurguladı. Arslan, "Atalarımız, her türlü imkansızlıklara rağmen, olağanüstü bir gayretle direnişi zafere dönüştürmeyi başarmıştır. Mersinlilerin birlik ve beraberlik içerisinde verdikleri kurtuluş mücadelesi sonucunda işgal sona erdirilmiştir. Bu işgal, direniş noktasında bölgeyi Kuva-i Milliye'nin güçlü bir cephesi haline getirmiştir. Bizlerin amacı, atalarımızın çok büyük fedakarlıklarla bize bıraktığı, bizim de gelecek nesillere bırakacağımız bu güzel kenti, barışın, huzurun ve hoşgörünün merkezi haline getirmektir. Kentimizi düşman işgalinden kurtaran aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, millet olarak onları minnetle yad ediyoruz" ifadelerini kullandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 592 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku