Mersin

Hasan Arslan, birincilik ödülünü Bakan Elvan ve Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı

ARBEL A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Arslan, Mersin Ticaret Borsası’nın 90’nıncı kuruluş yıl dönümünde, Arbel A.Ş adına birincilik ödülünü Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Türkiye Odalar Borsalar Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

Hasan Arslan, birincilik ödülünü Bakan Elvan ve Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı

20 Eylül 2017 13:13
-A

+A

  

Mersin Ticaret Borsası, 90’ıncı kuruluş yıl dönümünü kutladı. Geceye, Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Elvan, Mersin Valisi Ali İhsan Su, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Dünya Bakliyat Konfederasyonu Başkanı ve MTB Meclis Başkanı Hüseyin Arslan, TOBB Konsey Başkanı ve MTB Başkanı Abdullah Özdemir, ARBEL A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Arslan ile milletvekilleri, iş dünyasının temsilcileri ve siyasiler katıldı. 


Tescil rekortmenlerine ödüllerinin de verildiği gecede ARBEL A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Arslan, Arbel A.Ş adına birincilik ödülünü Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve Türkiye Odalar Borsalar Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı. Gecede ikincilik ödülü ise yine Arbel gurup firması olan Durum Gıda CEO’su Hüseyin Arslan ile Dilara Arslan aldı.

Hasan Arslan, duygularını şöyle dile getirdi:
“Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan ve Türkiye Odalar Borsalar Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun elinden ödül almak böylesine anlamlı bir günde gerçekten bana ve çalışanlarıma onur ve gurur verdi. 2.lik ödülünü yine Arbel gurup firmamız Durum Gıda CEO'su kardeşim Hüseyin Arslan'a verilirken, yeğenim Dilara Arslan'a ve Mersin Ticaret Borsası Başkanı aynı zamanda kirvem olan Abdullah Özdemir'e ayrıca katılan herkese yürekten teşekkür ederim.”
 
 
 
 
 


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 480 Oy (%28)

  • HAYIR : 593 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 664 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku