CHP

CANBOLAT: CHP’NİN BAYRAĞINI AKDENİZ’E VE BÜYÜKŞEHİR’E DİKECEĞİZ

Partisinin Akdeniz İlçe Kongresinde konuşan CHP Akdeniz Belediye Başkan Aday adayı Kasım Canbolat, vatandaşın hizmet göremediği için isyan noktasına geldiğini belirterek, “Memlekete hizmet etmekten çok yandaşı ve kendilerini zengin etmeyi amaçlayan bu zihniyete de inşallah dur diyecek ve CHP’nin bayrağını yeniden Akdeniz’e ve Büyükşehir’e hep birlikte dikeceğiz” dedi.

CANBOLAT: CHP’NİN BAYRAĞINI AKDENİZ’E VE BÜYÜKŞEHİR’E DİKECEĞİZ

13 Kasım 2017 15:12
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan aday adayı Kasım Canbolat, Akdeniz İlçe Kongresi sonrası güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen Mustafa Sekendur’u tebrik etti. İlçe kongresine katılarak partililerle bir araya gelen Canbolat, demokratik ve Cumhuriyet Halk Partisine yakışır bir seçim yaşadıklarını söyledi. Kongrede partililere hitap eden Canbolat, “AKP’nin ülkemizi getirdiği durum ortada.. Vatandaş her geçen gün zam üstüne zam haberleri ile uyanıyor, cebindeki para, aldığı mesaj günden güne eriyor.. Ekonomi yerlerde, dış politikanın ülkeyi getirdiği durum ortada.. Ülke günden güne karanlığa doğru sürüklenmekte ve artık AKP ve başındaki TEK ADAM şahsi menfaatleri doğrultusunda ülke menfaatlerini hiçe saymaktadır.. İnşallah AKP'yi el ele vererek iktidardan indirecek; CHP'yi iktidar yapacağız” dedi.

TÜRKİYE VE MERSİN ERİYİP GİTMEKTE
Mersin’in de ülke ile aynı parallelde, günden güne eriyip gitmekte olduğuna vurgu yapan Canbolat, “Faşist zihniyetle yönetilen bir Mersin’in ne kadar hizmet gördüğü ortada. Vatandaş isyan etme noktasında. Memlekete hizmet etmekten çok yandaşı ve kendilerini zengin etmeyi amaçlayan bu zihniyete de inşallah dur diyecek ve CHP’nin bayrağını yeniden Büyükşehire hep birlikte dikeceğiz.. Bu dirilişin fitilini bugün buradaki kongremizde gelin hep birlikte atalım.. Akdeniz İlçemizin yeni yönetimi ile birlikte, gençlik ve kadın kollarımızın da katılımı ile önümüzdeki yerel seçimlerde başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilçelerimize Sosyal Belediyeciliği CHP ile buluşturalım” ifadelerini kullandı.

ÖNEMLİ SEÇİMLER VAR
Önümüzde hem kentimiz hem de ülkemiz açısından çok önemli seçimlerin olduğuna vurgu yapan Canbolat, “Bu seçimler öncesi partimizin tabanı ile birlikte uyumlu olmak, küskünlüklere son vermek ve partimizin iktidar yürüyüşüne katkı sağlamak zorundayız. Bu bağlamda ön seçimin çok önemli olduğu kanısındayım. Parti tabanımızın belirleyeceği adaylar ile yola çıkmak, bu yolda hep birlikte yürümek, zafere giden yolda elimizi kolaylaştıracaktır. İl ve İlçe teşkilatlarının uyumu, Genel Merkezimiz ile koordineli çalışma neticesinde bunu başarmak mümkün. Bu bağlamda partimizin adaylarını erken açıklaması, adaylarımızın çalışmalara ve vatandaşla buluşmaya erken başlaması, projelerini üretmesi ve bunu anlatması kesinlikle partimizin yararına olacaktır” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

ARŞİV