Mersin

GÜNEŞ’TEN BAŞARILI TAEKWONDOCULARA PLAKET

Bu yıl içerisinde Türkiye Taekwondo şampiyonalarında derece yapan başarılı sporcuları, İl temsilcisi Ercan ALDEMİR ve Antrenörleriyle birlikte makamımda kabul eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban GÜNEŞ, başarılarından dolayı sporcuları kutlayarak plaketle ödüllendirdi.

GÜNEŞ’TEN BAŞARILI TAEKWONDOCULARA PLAKET

27 Ekim 2017 09:13
-A

+A

Mersin’de Taekwondo branşının başarı anlamında çıtası yüksek bir kent olduğunu vurgulayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban GÜNEŞ; “Taekwondo çalışma sistemiyle disipliniyle kendine özgü bir spor dalıdır. Disiplin başarının en önemli unsurlarından biridir. Bu nedenle Taekwondo Mersin’de başarılı branşlarımızın arasında üst seviyelerde yer almaktadır. Ulusal ve Uluslararası Turnuvalarda ilimizi başarıyla temsil eden sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Bu yıl Türkiye Taekwondo şampiyonlarında dereceye giren sporcular, Öykü ÖZBEY, Muğla’da yapılan Okul Sporları yıldızlar Taekwondo şampiyonasında birinci, Yıldızlar Türkiye şampiyonasında ise üçüncü, Huri KORKUT Antalya’da yapılan Avrupa Kulüpler Şampiyonasında üçüncü, Türkish Open Turnuvasında Şampiyon olurken Gençle Türkiye r Şampiyonasında da Şampiyonluğu kimseye kaptırmadı.

Başarılı sporcularımızdan Şenizcan ARAS, Yıldızlar Türkiye üçüncüsü, Akın ŞİŞİK, Ümitler Türkiye üçüncüsü, Mustafa KARSANDI Ümitler Türkiye üçüncüsü, Aybüke ASİLHAN Ümitler Türkiye üçüncüsü, Asya AÇIKGÖZ Minikler Türkiye üçüncüsü ve M. Berk KAVAK Minikler Türkiye ikincisi olarak Mersin’i ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarıyla temsil ettiler.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku