Mersin

GÖK: HALKA HESAP VERMELİLER

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Gökhan Gök, 17-25 Aralık operasyonlarının ört pas edildiği gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakınlarının Man adasında kurdukları şirkete para transferleriyle ilgili ortaya çıkan yolsuzluğun da rafa kaldırılmak istendiğini belirterek, “Umudumuz halkın cebine göz dikenlerin halk önünde hesap vermesidir” dedi.

GÖK: HALKA HESAP VERMELİLER

29 Kasım 2017 14:26
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Gökhan Gök, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun TBMM’de yaptığı grup toplantısında açıkladığı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakınlarının Man adasında kurdukları şirkete para transferleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. AKP Hükümetinin görevde bulunduğu süre içerisinde her dönem yolsuzlukla anıldığına dikkat çeken Başkan Gök, “17-25 aralık operasyonlarını hala unutmadık. Yolsuzlukla elde edilmiş ayakkabı kutularındaki milyonlarca TL ört pas edilmiş, deyim yerinde ise mağdur edebiyatı ile unutturulmaya çalışılmıştır. Şimdi de Cumhurbaşkanı’nın yakınları ile kurduğu şirkete aktarılan milyonlarca dolar para gündeme geldi. Bunu sayın genel başkanımız açık yüreklilikle, belgelerle açıkladı. Buna rağmen AKP’liler bu rezaletin de üstünü kapatmaya çalışıyorlar” dedi.

YOLSUZLUK FURYASINA SON VERİLMELİ
Vatandaşın parasını hortumlayan Cumhurbaşkanı ve AKP’lilerin artık halka hesap vermek zorunda olduğunun da altını çizen CHP’li Gök, “Bu yolsuzluk furyasına artık bir son verilmelidir. Sorumlular yargı önünde hesap vermeli, hak ettiklericezayı almalıdır. Ancak yargı bugün malesef görevini yerine getirmemekte, savcılar korkmaktadır. Umudumuz halkın cebine göz dikenlerin halk önünde hesap vermesidir” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku