Mersin

Gıybet Bar’da açılış için geri sayım başladı

İşletmeci Nihal Kömür, patronu olduğu Gıybet Bar’da yeni sanatçılar ve yepyeni bir konsept ile Mersin’e yeni bir ses getireceklerini söyledi.

Gıybet Bar’da açılış için geri sayım başladı

16 Eylül 2017 11:38
-A

+A

 
 
MERSİN’E YENİ BİR SES GELİYOR!
 
 
Mersin’de uzun yıllar işletmecilik yaptığı mekanlarda, başarıları ile adından söz ettiren Nihal Kömür, patronu olduğu Gıybet Bar’ın açılışı öncesi hedeflerini anlattı.
Bugüne kadar Mersin’de bar iletmeciliği yaptığını anımsatan Kömür, “Farklı mekanlarda işletmecilik, farklı sanatçılarla çalıştım. Şimdi de kendime ait mekanım olsun istedim. Tüm şehrin bizi konuşacağını düşündüğümüz için ismini ‘Gıybet’ koyduk” dedi.
 
BAŞARI KAÇINILMAZ
Bugüne kadar işletmeciliğini yaptığı her mekanda başarılı olduğunu ifade eden Kömür, kendi mekanında da başarının kaçınılmaz olduğunu belirterek, şunları söyledi:
“Başarılı olmamız kaçınılmaz bir şey. Ben çalıştığım bütün mekanlarda başarılı oldum. Kendi barımda neden başarılı olmayayım ki? Mersin dışından bir sanatçıyla yepyeni bir konseptle Mersin’e ses getirmeye geliyoruz.”  
 
22 EYLÜL’DE AÇILIYOR
Bütün çalışmaların tamamlandığını ve 22 Eylül’de yapılacak açılışa hazır olduklarını dile getiren Kömür, Mersin dışından gelecek olan sanatçı ile farklı bir tarz müzik yapacaklarını kaydederek, şu bilgileri verdi:
“22 Eylül Cuma günü açılışımızı yapacağız. Olan her şey içime sindi. Ben bütün halkımızdan katılımını bekliyorum.”
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 463 Oy (%28)

  • HAYIR : 565 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 641 Oy (%38)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku