Mersin

Gıybet Bar, Mersin gece hayatında yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor

Mersin’de uzun yıllar işletmecilik yaptığı mekanlarda, başarıları ile adından söz ettiren Nihal Kömür, Gıybet Bar’ı Mersin gece hayatına kazandırdı. Gıybet Bar’ın seçkin bir davet kitlesinin katılımı ile gerçekleşen açılışında Akın Soy ve Nazlıcan unutulmaz bir gece yaşattı.

Gıybet Bar, Mersin gece hayatında yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor

23 Eylül 2017 13:28
-A

+A

 
GIYBET BAR AÇILDI

 
Gıybet Bar, mekan tasarımı, müziği ve hizmet anlayışı ile Mersin gece hayatında yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor. Kaliteli müziği ile benzersiz eğlence deneyimi yaşatacak olan Gıybet Bar, eğlence dünyasının star isimlerinden Akın Soy’un muhteşem performansı ile ilk gecede konuklarına unutmaz zamanlar yaşattı. Mersin gecelerinin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Nazlıcan ve Abraham da sevenleri ile Gıybet Bar’da buluştu.
 
EĞLENCE DÜNYASINDA YENİ BİR İSİM
Farklı müzik tarzı ile oldukça iddialı olduklarını dile getiren Gıybet Bar’ın patronu Nihal Kömür, Dikenli Yol’daki Gıybet Bar’ın eski Pahsa Bar’ın yeri olduğu bilgisini verdi.


İsminin yanında konseptinin de değiştiğini anlatan Nihal Kömür, “Akşam 11.00’da başlayıp, gece yarısına kadar eğlencenin olduğu bir bar. Solistimiz İstanbul’dan geldi. Akın Soy, hem şowları ile hem sesiyle hem de vokal ile çok değişik bir gösteri sunacak. Mersin’de çok ses getireceğine inanıyorum. Farklı bir tarzı olan Akın Soy ile çok iddialıyız. Yeni bir isimle girdiğimiz eğlence dünyasına farklı bir isimle olmak istedim. Ayrıca Nazlıcan var. 23.00’da Nazlıcan sahne alacak. Saat 01.00’dan sonra Akın Soy sahnede olacak. Beraberinde Abraham olacak” bilgisini verdi.


AZ AMA NEZİH OLSUN!
 
Mersin eğlence dünyasını çok yakından tanıdığını anımsatan Nihal Kömür, Mersinlilerin isteklerini iyi bildiğini belirterek, “10 yılı aşkındır bu sektördeyim. Kendi işimi kurdum. Kendi emeğinizle bir yerlere gelmeniz çok güzel bir duygu. Benim barıma gelen, eşiyle de gelebilmeli, kız kıza da gelebilmeli. Burada güvenliğiyle, aldığı hizmetle çok rahat edebilmeli. Dört dörtlük bir yer olsun istedim. Bar çok dolu olmasın. Ama nezih olsun” dedi.
 
“SEKTÖRÜN NİHAL ABLASI OLDUM”

 
Kadın işletmeci olmanın artılarına da değinen Nihal Kömür, insanların daha çok güvendiğini belirterek, “Kadın kadına geldiklerinde de çok rahat oluyor. Onlara arabalarına kadar refakat ettiriyorum. Bu sektörde insanların Nihal Balası oldum. Bu ben de bir artı. Bütün dostlarımı buraya bekliyorum. Düzgün, nezih bir ortamda müzik dinleyelim” diye konuştu.  

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 467 Oy (%28)

  • HAYIR : 574 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 653 Oy (%39)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku